Варто турбуватися про охорону будинку Львів

Охорона будинку Львів – актуальне питання для мешканців приватного сектору та котеджних селищ.Встановлення охорони будинку Львів – відмінний спосіб захистити майно, адже навряд чи хтось зважиться проникнути на об'єкт, що перебуває під наглядом.

охорона будинку

Постійно перебувати вдома можуть не всі, але і залишати житло без нагляду – не найкраща ідея, особливо якщо ви проживаєте в приватному секторі. Тому охорона будинку Львів – актуальне питання для багатьох громадян. Навіть складні замки і навчені сторожові собаки не завжди є перешкодою для зловмисників. Єдино правильним варіантом у такому випадку є придбання і встановлення охорони будинку. Складно визначитися у виборі – зверніться за допомогою до професіоналів, які мають можливість здійснити весь спектр необхідних послуг, починаючи з вибору обладнання і закінчуючи обслуговуванням і ремонтом.

Дія систем охорони будинку спрямована на запобігання доступу до майна з метою грабежу і інших позаштатних ситуацій.Вони можуть реагувати на рух, відкриття, розбиття, вібрацію, а також загоряння, витік води та газу.

З метою захисту будинку, охоронні комплекти можуть складатися з:

 • Камер спостереження.
 • Датчиків різної спрямованості.
 • Оповіщувачві і сповіщувачів.
 • Приймально-контрольних пристроїв.
 • Сервера для зберігання повідомлень.
 • GSM-дозвонщиків.

Незалежно від обраного типу охорони, головне - щоб вона була ефективною, сповіщувачами чуйно уловлювалися загрози, а оповещувачами до адресата відразу ж доводилися відомості про помічену небезпеки.

охорона будинку Львів

На відміну від квартир, де біля під'їзду багатоповерхівки сидять всюдисущі бабусі або хоч одна людина постійно визирає у вікно, будинки в приватному секторі часто заховані за високими парканами і не завжди сусіди можуть бачити, що відбувається на території під час вашої відсутності. З одного боку це непогано, але з іншого - доглянути зайвий раз за вашим будинком вони не можуть. Особливо це стосується дачних садиб, які залишаються без належного нагляду на тривалий час, особливо в холодний період року. Тому встановлення охорони будинку Львів - відмінний варіант захисту майна, адже навряд чи хтось зазіхне проникнути на об'єкт, що знаходиться під наглядом. Але навіть якщо трапиться непередбачена ситуація, в залежності від обраної системи і налаштувань, про який нещодавно трапився будете проінформовані ви, як власник, і люди, які під час вашої відсутності можуть захистити приватну власність. При наявності камери відеоспостереження Львів і архіву записів, в будь-який момент можна буде переглянути зйомку, щоб оперативно розібратися в ситуації, що склалася.

Основними завданнями системи охорони будинку є:

 • Запобігання доступу на об'єкт сторонніх осіб.
 • Оповіщення про розбите скло, потоп, що починається, задимленні.
 • Нагляд за домоволодінням, членами сім'ї та обслуговуючим персоналом.

В яку суму може обійтися охорона будинку Львів

Хороший захист будинку не може коштувати дешево. Недорого можна придбати лише найпростіший пристрій з мінімальним набором функцій. Але, якщо ви розраховуєте на повноцінну охорону, необхідно розуміти, що сюди входять не тільки пристрої для спостереження, датчики і сигналізація для будинку, але і послуги охоронної компанії.

встановлення охорони будинку

Вартість охоронної системи для будинку складається з таких складових: складність устаткування, марка, тип стеження, тип території, що підлягає охороні, особливості оповіщення. Система з повідомленням на пульт охорони вище за ціною, ніж автономна, адже за неї щомісяця необхідно вносити абонентську плату. Але якщо оцінити можливий збиток, пов'язаний з несанкціонованим проникненням сторонніх осіб на приватну територію, пожежею або затопленням, – вигода від такого варіанту очевидна.

На ринку моделі охоронних систем для дому представлені різної складності і з різними технічними характеристиками. Вони можуть відрізнятися кількістю зон для спостереження, датчиків, що видають звуковий сигнал або оснащуються відеокамерою, бути прив'язані до різної кількості номерів для дозвону, живитися від мережі або автономно. Всі ці характеристики впливають на вартість обладнання. Також потрібно враховувати необхідність виклику фахівців для монтажу, так як самостійне встановлення охорони будинку Львів не завжди допустиме, та обслуговування об'єкта обраної охоронною організацією.

Чому охорону будинку варто замовити в нашій компанії

Щоб будинок постійно перебував під надійним захистом, встановлення охоронної системи в будинку краще довірити кваліфікованим професіоналам. Навіть прокладку кабелю не варто робити самому або доручати будівельникам, адже неправильний монтаж може стати причиною неполадок у роботі системи, а погано продуманий проект зробить її недоцільною.

охорона будинку

Зазвичай встановлення охорони будинку Львів забезпечується компанією, яка реалізувала систему. За вказаною адресою виїжджає фахівець, що здійснює прокладання і кріплення проводки, монтаж обладнання, його налагодження та інші необхідні маніпуляції.

Замовивши встановлення охоронної системи у нас, ви отримуєте повноцінний захист вашого майна від вторгнення сторонніх осіб завдяки правильній установці датчиків, які перекривають весь периметр території. Додатково ми здійснюємо встановлення допоміжного устаткування, які, в разі небезпеки, сповіщають про задимленість, пожежу, затоплення. Своїм клієнтам ми забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування, вирішуючи будь-які проблеми, пов'язані з нестабільною роботою обладнання. І все це – за демократичну аргументовану вартість.

Після звернення до нас, замовнику надається комплекс наступних послуг:

 • Огляд об'єкта з метою оцінки площі і планування.
 • Складання плану розміщення охоронної системи.
 • Проведення робіт, спрямованих на монтаж та пусконалагодження, підключення датчиків.
 • Здачі/прийняття робіт і необхідні консультації щодо подальшого використання системи.

Додатково у нас можна замовити встановлення охорони будинку Львів, ремонт системи.

Як працює пультова охоронна система в будинку

охорона будинку Львів

Охорона будинку Львів може бути декількох видів, але не всі вони однаково дієві і треба розглядати найбільш прийнятний варіант в кожному конкретному випадку. Якщо ви зупинилися на технічному способі нагляду, можливі варіанти дій при спрацьовуванні датчиків:

 • активізація звукового сигналу;
 • подача інформації на внутрішній охоронний пост;
 • сповіщення власника об'єкта;
 • активізація автоматичного захисту (газові аерозолі, генератори диму).

Найбільш ефективним є другий варіант, так як відразу ж після отримання сигналу на об'єкт виїжджає мобільна група швидкого реагування, оглядає територію і, при виявленні яких-небудь ознак незаконного вторгнення на територію приватної власності, приймає відповідні заходи залежно від ситуації.

Щоб будинок у вашу відсутність завжди перебував під захистом, необхідно знати і застосовувати після встановлення охорони будинку Львів в дію одне просте правило. Покидаючи житло, на клавіатурі необхідно натиснути унікальний код. Через тридцять секунд об'єкт можна залишити, адже з цього моменту він буде контролюватися диспетчерами пультової охорони.

Охорона будинку Львів передбачає наявність модуля, який приймає та аналізує інформацію, що надходить від датчиків. Якщо вони активізувалися, модуль вирішує завдання, які були визначені спочатку. Якщо в районі можливі часті проблеми з електроенергією, в будинку повинно знаходитися джерело безперебійного живлення.

Способи, якими забезпечується охорона будинку

Можна виділити чотири основних способи забезпечення захисту майна:

встановлення охорони будинку

 • Фізичний. Здійснюється із залученням працівників охоронних служб. При цьому укладається відповідний договір охорони на певний період. Досить витратний і рідко застосовуваний спосіб, так як потребує додаткових витрат на те ж обладнання місця несення служби. Але в разі неналежного виконання обов'язків, власникам відшкодовується завданий збиток. Можливий ще варіант як сторожова охорона будинку Львів, але він не такий ефективний і якщо сторож проспить момент несанкціонованого вторгнення і виносу цінностей, у зв'язку з відсутністю підписаного договору вимагати відшкодування збитків буде ні з кого.
 • Технічний. По периметру об'єкта встановлюються спеціальні датчики, які реагують на спроби проникнення. Тут можуть бути два варіанти передачі інформації: сигналізація з підключенням на пульт охорони або з виводом сигналу безпосередньо на телефон замовника. Для передачі сигналу на пульт охорони необхідно укласти договір зі спеціалізованим агентством і щомісяця вносити абонентську плату за послуги. При спробі несанкціонованого проникнення в такому випадку спрацьовує сигналізація та оповіщення приходить на пульт оператора, який, у свою чергу, направляє на об'єкт мобільну групу. У вартість входять витрати на придбання і монтаж датчиків і щомісячні на канал зв'язку і абонплату. У другому випадку повідомлення приходить на стаціонарний або мобільний телефон, можливо на декілька. Мінус в тому, що при надходженні сигналу ви можете знаходитися дуже далеко від об'єкта і не встигли приїхати вчасно. І навіть якщо встигнете – не завжди зумієте правильно відреагувати. Як варіант, додатково можна встановити «ревун», який переполошить всю округу.
 • Інженерний. Сюди відносяться металеві ролети або решітки на вікна та двері, ударостійка плівка, броньовані двері, які також ускладнюють проникнення сторонніх осіб на територію.
 • Комбінований. Здатний істотно підвищити надійність охорони будинку Львів і знизити ризики крадіжки. Він є не окремим методом захисту, а будь-яким поєднанням перших трьох варіантів, при виборі яких необхідно врахувати умови розташування об'єкта.