Для чого використовуються системи безпеки Львів

Системи безпеки Львів – комплексне рішення для захисту житлового, офісного, складського, виробничого приміщення і можуть включати набір різних функцій. Встановлення систем безпеки дозволить спостерігати за правильністю виконання виробничого процесу, діями робітників, запобігти несанкціоноване проникнення на територію сторонніх осіб, а також крадіжці інструментів і готової продукції, викраденню автотранспорту.

системи безпеки львів

Системи безпеки Львів на сьогодні досить затребувані в зв'язку з бажанням власників убезпечити своє майно, будь то приватна чи комерційна власність. Вони є комплексним рішенням для захисту житлового, офісного, складського, виробничого приміщення і можуть включати набір різних функцій, за бажанням замовника. У комплектацію можуть входити датчики, що реагують на рух і відкриття з метою вторгнення сторонніх, осіб задимлення, загорання, затоплення; сигналізація, що спрацьовує в момент несанкціонованого проникнення і інших непередбачених ситуацій; відеокамери з функцією запису, що дозволяє переглянути, коли, хто і з якою метою намагався проникнути в приміщення.

Для встановлення систем безпеки сьогодні можна придбати абсолютно будь-яку техніку:

 • Домофони Львів (серед яких відео-та IP-домофони і телефони).
 • Камери відеоспостереження (як роботизовані вуличні, так і мініатюрні приховані).
 • Сигналізації повній комплектації.
 • Відеореєстратори та монітори для автомобілів.
 • Системи контролю та управління доступом.
 • Джерела живлення і комплектуючі до будь-якого обладнання (замки, роз'єми, доводчики, прожектори, об'єктиви, коаксіальний кабель).

системи безпеки львів

Так як кількість систем безпеки і охоронних фірм на сьогодні безмежна, вибір зробити непросто. При цьому треба орієнтуватися на необхідний рівень охорони, цільове призначення і свої фінансові можливості, можна прислухатися до порад колег по бізнесу або знайомих, які вже користуються подібними послугами і можуть рекомендувати професіоналів, кваліфікація і оперативність яких не викликає сумнівів.

Системи безпеки Львів сьогодні можна зустріти в будинках, квартирах, офісах, супермаркетах та інших приватних і суспільних, в тому числі муніципальних та адміністративних будівлях завдяки ефективності у запобіганні незаконних дій будь-якого характеру. При їх купівлі, краще за все звертати увагу на марки відомих компаній, щоб охоронна система працювала без збоїв завдяки надійності і особливостями, такими як:

 • Активація записаної інформації у відповідності з розкладом.
 • Оптимізація картинки.
 • Синхронність аудіозапису.
 • Можливість взаємодії з різними типами мереж.
 • Індивідуальність налаштування каналів.
 • Наявність вбудованого детектора руху.
 • Вибір необхідної швидкості відтворення.
 • Мультиекранний режим.
 • Можливість здійснювати резервне копіювання.

Дані можливості роблять використання обладнання для охорони з метою забезпечення безпеки ефективним, але далеко не вся продукція наділена такими можливостями та віддавати перевагу краще брендам, давно популярним серед покупців і що характеризуються лише позитивними відгуками. Для найбільш раціонального застосування системи безпеки Львів встановлення обладнання краще доручати фахівцям, діяльність яких спрямована на охорону і забезпечення безпеки. Вони можуть підказати, яким чином розмістити відеокамери, щоб проглядалася може не вся необхідна територія, але хоча б залишалося якомога менше мертвих зон.

У скільки обійдеться встановлення систем безпеки Львів

встановлення систем безпеки

Вартість системи безпеки Львів залежить від різних критеріїв. Сюди входять складність системи, марка устаткування, тип стеження, особливості оповіщення і вигляд території, яка буде піддана охороні. Вибравши систему з повідомленням на пульт охорони, необхідно розуміти, що вона обійдеться дорожче, так як додатково доведеться оплатити підключення і щомісяця вносити абонентську плату. При цьому такий варіант більш надійний, ніж автономна система, так як за вашим об'єктом додатково буде спостерігати охоронна служба, яка, у разі непередбаченої ситуації, направить за адресою мобільну службу, яка чергує неподалік. І це обійдеться в рази дешевше, ніж збитки, завдані несанкціонованим проникненням, крадіжками цінностей, пожежею, затопленням або витоком газу.

Вітчизняний ринок являє системи безпеки Львів будь-якої складності і кожен зможе підібрати варіант на свій смак. Але все ж не варто віддавати перевагу моделям з низькою вартістю і невідомого виробника. Недорогими можуть бути тільки системи з мінімальним набором функцій, комусь досить і такого. Але якщо ви шукайте дійсно надійний захист – визначтеся з функціями, які ви хотіли б бачити в такій системі, і лише після цього робіть покупку, адже моделі різних марок можуть відрізнятися кількістю датчиків, виділених охоронних зон, номерів додзвону, способом живлення (автономно або від мережі). Необхідно також врахувати додаткові витрати на встановлення систем безпеки.

Проектування, монтаж і сервісне обслуговування систем безпеки Львів

Вирішивши встановити систему безпеки в приміщенні, варто звернутися за допомогою до фахівців, які складуть проект, проведуть монтаж і згодом нададуть сервісне обслуговування системи.

системи безпеки львів

Етап проектування передбачає розв'язання основних принципів побудови системи безпеки. Він полягає у визначенні завдань, які буде вирішувати система, тип і склад устаткування, складання специфікацій і схем підключення. Правильний підхід до проектування підвищує надійність роботи системи.

Не менш значущою умовою при створенні повноцінної системи охорони є монтаж і пусконалагоджувальні роботи, у процесі здійснення яких присутні певні нюанси. Тому їх повинні виконувати фахівці, що мають відповідну кваліфікацію та досвід.

Щоб встановлення систем безпеки Львів виявилася надійною, періодично необхідно буде проводити сервісне обслуговування. Його частота та обсяг робіт визначаються спеціальними регламентами. Деякі пристрої можуть обслуговувати тільки компанії, що мають спеціальну ліцензію, наприклад, пожежні сигналізації для будинків, квартир та інших будівель.

Навіщо і де потрібні системи безпеки

З метою захисту майна від різних негативних моментів, до монтажу систем безпеки Львів щорічно звертається велика кількість громадян. Це дуже зручно, адже завжди можна бути в курсі положення справ у дворі чи будинку у відсутність господарів; знати, чим займаються діти, коли батьків немає вдома, чи у повній вони безпеці; розуміти, чим в цей час зайнятий обслуговуючий персонал. Встановлення систем безпеки на складі, в офісі, виробничому або торговому приміщенні дозволить спостерігати за правильністю виконання виробничого процесу, діями робітників, запобігти несанкціоноване проникнення на територію сторонніх осіб, а також крадіжкам інструментів і готової продукції, викрадення автотранспорту. Місця, де постійно накопичується велика кількість людей, також потребують системах охорони для забезпечення громадського порядку. Виходячи з викладеного, слід розуміти, що такі пристрої не будуть зайвими в/на:

системи безпеки львів

 • Приватних будинках, квартирах та на дачах.
 • Гаражах, складських приміщеннях.
 • Офісах і банківських приміщеннях.
 • Магазинах та закладах громадського харчування.
 • Лікувальних закладах.
 • Виробничих комплексах.
 • Стоянках автомобілів.
 • Аеропортах, вокзалах, площах.

При цьому не варто встановлювати муляжі, адже шахраї з досвідом вміють розпізнати підробку. А знаючи, що дії фіксуються відеокамерою, навряд чи хтось ризикне пронести неоплачений товар у супермаркеті повз каси, винести продукцію зі складу, розбити вікно чи розмалювати фасад будинку, зазіхнути на приватну власність.

Яку систему безпеки Львів краще вибрати

встановлення систем безпеки

Сьогодні все більшу популярність знаходять безпровідні системи безпеки різного призначення. Це можуть бути як системи відеоспостереження Львів, так і протипожежні, охоронні пристрої, що керують електричними навантаженнями. Вони зручні в установці, особливо якщо ремонт у приміщенні тільки виконаний і прокладання проводів порушить цілісність інтер'єру. Вони незамінні у важкодоступних місцях, де відсутні кабельні комунікації, а їх прокладення обійдеться занадто дорого. При необхідності, можна легко змінити місце розташування приладу, а також розширити його функціональність. При цьому бездротові системи безпеки Львів є більш вразливими, ніж провідні, і з'ясувати, в якому місці стався відтік інформації, дуже складно, так як це може трапитися з будь-якою точкою в зоні покриття. Деякі електроприлади здатні пригнічувати сигнал бездротових датчиків, що також є істотним мінусом. Також такі пристрої потребують періодичної зарядці акумулятора або зміні батарей.

Встановлення систем безпеки дротових передбачає використання проводів з оптоволокна або міді, з яким сигнал доставляється на відеореєстратор, контрольну панель або комп'ютер приймаючої сторони. Їх вартість нижче, ніж у бездротових, але, при цьому додаткові витрати йдуть на придбання кабелю. Датчики від центрального блоку можуть розташовуватися на більшій відстані і перешкоди для передачі інформації відсутні, характеризуються високою ремонтопридатністю. У той же час така система безпеки Львів залежна від мережі електроживлення, при пошкодженні кабелів надійність передачі сигналу знижується або повністю зникає, а їх видимість для сторонніх осіб надає можливість пошкодження видимих елементів або прорахунку допустимих шляхів проникнення.