IP камери – багатофункціональні пристрої для охоронного відеоспостереження

IP камера Львів – багатофункціональний пристрій для забезпечення охоронного відеоспостереження. Сучасні технології дозволяють виробляти встановлення ip камер вай фай для контролю ситуації там, де неможлива постійна присутність людей.

ip камери

IP камера Львів є багатофункціональним повноцінним пристроєм, що працює в рамках комп'ютерних мереж і використовується для відеоспостереження. Її можна класифікувати як невеликий, з'єднаний з відеокамерою, комп'ютер з встановленим FTP і поштовим клієнтом, а також іншими корисними опціями. За допомогою таких пристроїв спостереження можна завжди бути в курсі ситуації на території, що належить вам. Основна перевага таких камер – можливість проведення оперативної трансляції знятої інформації на значні відстані.

Завдяки передачі інформації з камери спостереження Львів за допомогою мережі інтернет, навіть будучи далеко від об'єкта (у відрядженні в іншій країні, на відпочинку), ви зможете побачити, що відбувається в даний момент вдома, в офісі, на виробництві, в гаражі або на складі, а також проконтролювати, чим займаються діти, тварини, працівники, щоб, при необхідності, відкоригувати процес. Також ip камери Львів можна використовувати при проведенні відеоконференцій та інших заходів, де необхідний двосторонній зв'язок. Стежити за обстановкою можна як у приміщенні, так і на відкритій території.

Сучасні технології дозволяють виробляти встановлення ip камер вай фай навіть на шахтах під землею і на величезних полях, щоб контролювати роботу автоматики там, де неможлива постійна присутність людей. Різне призначення і характеристики дозволяють підібрати пристрій, що відповідає поставленим завданням, а зручні кріпильні елементи – здійснювати монтаж обладнання на будь які вертикальні і горизонтальні поверхні, до яких IP-камера може бути прикріплена жорстко, а може віддалено змінювати ракурс зйомки завдяки сервоприводу.

ip камера Львів

Згідно з особливостями конструкції, ip камери Львів поділяються на:

 • Дротові – пристрої з невисокою вартістю, але потребують часу для встановлення. За допомогою декількох проводів, по яких проходять сигнали, вони приєднуються до персонального комп'ютера. Швидкість передачі інформації у таких камер класифікується як середня.
 • Бездротові – більш сучасний варіант, в якому дроти не використовуються. Управління камерою проходить дистанційно, а сигнал передається прямо на комп'ютер методом бездротового інтернет-з'єднання. Відрізняються швидкою передачею відеозапису.

Системи спостереження комплектуються відеокамерою, реєстратором, монітором і накопичувачем пам'яті. Відеореєстратори необхідні для обробки та зчитування відеоматеріалу, знятого ip камерою Львів. Отриману інформацію можна переглядати на комп'ютерах, ноутбуках, планшетах або смартфонах.

Можливості і сфери використання визначають наступні характеристики відеокамери:

 • Роздільна здатність.
 • Фокусна відстань.
 • Формат стиснення.

Відеокамери багатьох відомих виробників оснащені доступом до хмарних сховищ. Управління приладами і віддалений перегляд можуть надаватися як одній людині, так і великої кількості користувачів.

Яка на камери спостереження ціна і де замовити встановлення ip камери вай фай

встановлення ip камери вай фай

Купити ip камеру wifi за хорошою ціною можна на нашому сайті, де представлені різні типи обладнання для системи відеоспостереження. Товар, запропонований до уваги, відповідає необхідним стандартам і сертифікований. Якщо є сумніви у виборі – менеджери магазину нададуть професійну консультацію щодо технічних характеристик, прорахують вартість встановлення ip камери вай фай.

Щоб охоронне відеоспостереження Львів працювало надійно, забезпечуючи безпечний і спокійний плин життя і проведення підприємницької діяльності, завжди краще звертатися до фахівців. Займаючись наданням професійних послуг у сфері забезпечення систем захисту і безпеки у Львові та області, наші співробітники також виїжджають в інші регіони України. Крім надання допомоги у виборі при покупці, ми надаємо послуги по доставці обладнання, проектування, встановленню ip камери вай фай, сервісного обслуговування і ремонту, технічної консультації, інтеграції в інші системи.

Переваги та недоліки ip камер Львів. Варто придбати ip камеру wifi

Як і будь-який продукт, ip камери Львів мають свої переваги і недоліки, але, внаслідок переважання позитивних якостей, вони завоювали інтерес покупця і використовуються як для охорони будинку, так і для служби на виробництві.

купити ip камеру wifi

До переваг обладнання можна віднести:

 • Якість зображення. У приладах такого типу воно дійсно на висоті, картинка проглядається досить чітко, щоб розглянути деталі того, що відбувається або записаної події.
 • Високу чутливість і моментальне реагування на рух.
 • Автономність роботи. Отримане зображення пристрої самостійно перетворюють в цифровий формат. Поламка однієї камери не відображається на інших, вони все так само продовжують працювати.
 • Віддаленість доступу. Незалежно від того, як далеко ви перебуваєте від ip камери Львів, у вас в любий момент є можливість відстежити ситуацію з мобільного пристрою, що має вихід в інтернет.
 • Широкий діапазон налаштувань.
 • Зниження перешкод від інших пристроїв за рахунок обробки відеопотоку в камері.
 • Високий ступінь стиснення і швидкість передачі інформації.

встановлення ip камери вай фай Львів

Недоліки ip камери Львів полягають у:

 • Високій вартості, яка пов'язана з розширеними можливостями обладнання, а відповідно і великим попитом покупців.
 • Несумісності програмного забезпечення різних виробників. Тут можна скористатися софтом, що усуває проблему.
 • • Підвищеному навантаженні на інтернет. Щоб усунути такий нюанс, досить просто розділити мережу.

З ip камерою Львів можна убезпечити будь-який об'єкт. Щоб віддалене спостереження було стабільним, крім здійснення купівлі необхідного устаткування, варто замовити монтаж, налаштування, подальше сервісне обслуговування пристроїв, розташованих у Львові та області, а також на всій території України.

Як правильно підключити і налаштувати ip камеру у Львові

Коли камера закріплена у встановленому місці на вулиці або в будинку, необхідно подбати про її налаштування. Якщо функція Wi-Fi не підтримується, для підключення до реєстратора може бути використаний коаксіальний кабель з крученою парою. Також підключення можна здійснити до цифрового реєстратора за допомогою Internet/LAN/ Ethernet. У документації до пристрою знаходиться пароль з логіном від адмінки, а індивідуальна адреса може бути розташована на самому пристрої, на коробці, або також в інструкції.

Перш, ніж користуватися камерою через мобільний пристрій або персональний комп'ютер, слід встановити додаткове програмне забезпечення. До того, як його скачати, необхідно ознайомитися з особливостями продукту та відгуками про нього користувачів, щоб не отримати шкідливу програму і не завдати шкоди системі охоронного спостереження, так як можливі випадки крадіжок IP-адреси для подальшої можливості стеження за ip камерою Львів.

На що необхідно звернути увагу при покупці ip камери у Львові

Бездротове відеоспостереження дає можливість відчувати власну безпеку та членів сім'ї, приватної власності і ведення бізнесу. Щоб правильно вибрати ip камеру Львів, необхідно попередньо відповісти на ряд питань:

купити ip камеру wifi Львів

 • Де буде встановлена система відеоспостереження (вулиця або приміщення). Тут необхідно враховувати, що деякі прилади при мінусових температурах відмовляються працювати.
 • Пристрій якого функціонального типу для вас більш привабливим (дротовий або бездротовий).
 • •В який час проводитиметься зйомка (денний, нічний або ж цілодобово).
 • Спостереження повинно бути прихованим чи відкритим.
 • Яку якість знімка ви очікуєте отримати (вона може бути 0,3 – 8 Mpx). Чим вище якість зображення, тим більше вона буде займати пам'яті.
 • Яка можлива швидкість передачі даних через інтернет.
 • Повинна бути присутня функція зворотного зв'язку.

Якщо самостійно все ж складно визначитися з вибором, щоб купити ip камеру wifi – можна розраховувати на допомогу кваліфікованих фахівців, які врахують всі нюанси місцевості та побажання замовника та запропонують найбільш прийнятний у вашому випадку варіант камери для відеонагляду.

За місцем установки ip камери вай фай діляться на зовнішні і внутрішні. За типом конструкції ip камери Львів виділяють купольні і приховані, використовувати їх можна на вулиці і в приміщенні. Прихований пристрій зручний тим, що він має невеликі розміри і встановлюється так, що стороннім людям залишається непомітним. Також він не порушує загальний вигляд інтер'єру або фасаду будівлі. Вуличні варіанти мають форму корпусу у вигляді циліндру або купола, хорошу герметичність, так як пристрій постійно піддається атмосферному впливу. Деякі моделі забезпечуються спеціальними термокожухами, які дозволяють приладу працювати при несприятливих умовах. Купольні і внутрішні циліндричні ip камери Львів поділяються на поворотні і псевдоповоротні. Вирішивши купити ip камеру wifi, також варто враховувати, що у деяких приміщеннях (автомийка, кухня) можуть бути висока вологість повітря і частий перепад температур, тому герметичний корпус тут теж не буде зайвим.