Які функції виконує пожежна сигналізація Львів

Пожежна сигналізація Львів - невід'ємний елемент безпеки житлових і виробничих приміщень. На те, як працює охоронно пожежна сигналізація, впливає якісна збірка обладнання, монтаж, тому краще надати такі роботи професіоналам,

пожежна сигналізація Львів

Пожежна сигналізація Львів є невід'ємним елементом безпеки кожного житлового і виробничого приміщення. Вона здатна швидко вловити первинні ознаки загоряння, що дозволяє мінімізувати ризики збитків і втрат, пов'язаних з пожежею.

До приладів пожежної сигналізації відносяться:

 • Датчики диму, здатні вловити найменші ознаки запалення.
 • Апаратура прийому і контролю тривожних сигналів.
 • Блок індикації, що відображає те, що відбувається, в тому числі і екстрені події.
 • Прилад, що забезпечує охоронно пожежну сигналізацію безперебійним електричним живленням.

Згідно зі статистикою, щороку пожежі завдають велику кількість збитків, тому охоронна сигналізація Львів має бути присутня в місцях з особливою необхідністю забезпечити майно, рідних і працюючого персоналу. Виявивши осередок вогню, вона передає тривожний сигнал власникам приміщень або на охоронний пульт. При наявності в будівлі обладнання, що сприяє автоматичному пожежогасінню, системи примусової вентиляції, здатної видалити дим, і іншої протипожежної техніки, пристрій також призводить його в дію.

охоронно пожежна сигналізація

Сучасна автоматична пожежна сигналізація Львів працює автономно, не залежати від впливу людини. За допомогою датчиків вона швидко і самостійно реєструє джерело загоряння або задимлення. Основними ознаками пожежі, які помічає пристрій, є:

 • Різке підвищення температури.
 • Перевищення температурного порогу.
 • Надмірна концентрація диму з чадним газом в повітрі.

У складі сучасних засобів охоронно-пожежної сигналізації нерідко присутні мультисенсорні датчики, що реагують на кілька ознак можливої пожежі. Вони більш точні в діях, завдяки чому зменшується кількість помилкових тривог.

Один з важливих елементів, якими може бути оснащена навіть проста пожежна сигналізація Львів, – ручний сповіщувач у вигляді червоної кнопки. Зазвичай його розташовують на видному і з простим доступом місці, щоб будь-яка людина могла подати сигнал тривоги, візуально визначивши ознаки загоряння.

Яка на пожежну сигналізацію ціна

пожежна сигналізація ціна

Пожежна сигналізація ціна складається з багатьох чинників, які необхідно врахувати при розрахунку вартості. Для кожного певного випадку монтаж системи індивідуальний, адже кожне приміщення і кожен тип обладнання має свою специфіку. Спочатку необхідно визначитися в питанні підбору техніки, що відповідає вашій ситуації, при цьому краще отримати консультацію у фахівців. Далі складається та погоджується проектна документація. При підготовці до встановлення потрібно врахувати технічний стан будівлі, оцінити його особливості та нюанси, які можуть проявитися під час реалізації послуги. Також необхідно врахувати саме встановлення сигналізації Львів і можливість технічної підтримки обладнання, що пройшло монтаж.

Зпожежної сигналізації Львів економити не варто, так як вона здатна зберегти будівельний об'єкт, матеріальні цінності, а також людські життя. Тому, грунтуючись на специфіці будівлі, потрібно вибрати і здійснити монтаж всіх необхідних елементів, що реагують на нестандартні ситуації. Гасіння вогнища загоряння може відбуватися з використанням піни, порошку, газу, води, аерозолю. Додатково пожежна сигналізація ціна включає прокладку проводів, коробів для вентиляції, встановлення приладів і підгонку готової системи. Далі слідує складання акту обстеження з рекомендаціями щодо подальшого використання обладнання.

Плюси і мінуси систем пожежної безпеки, технічні характеристики

Пожежна сигналізація – один з корисних для людини пристроїв, якщо врахувати, у що може обійтися кинутий в недозволеному місці недопалок або іскріння проводів. Деколи ми пізно розуміємо, що займання можна було б не допустити. Але якщо це сталося, добре, коли є можливість швидко зупинити полум'я.

пожежна сигналізація Львів

Як найбільш ефективну, можна виділити автоматичну систему оповіщення. Її можна встановлювати в приватному секторі, квартирах, на підприємствах. Охоронно-пожежна сигналізація підрозділяється на наступні основні групи:

 • Порогова. Чутливість датчика спрямована на уловлювання диму і зміна температури, які є подразниками. Якщо вони перевищують допустиму межу – тут же спрацьовує сповіщувач. Також групи з датчиком включаються в окремі пожежні шлейфи, і коли спрацював сигнал, а на панелі контролю можна побачити лише номер шлейфу. До плюсів цього типу можна віднести невисоку вартість, а мінуси полягають у низькому рівні оперативності і неповноту інформації, що надійшла.
 • Адресно-опитувальна. Датчик контактує з контрольною панеллю. Пульт, куди надходить інформація, проводить аналіз даних і далі реагує на те, як змінюється ситуація. Пожежна сигналізація Львів класифікує інформацію, що надійшла як «норма, поломка, пожежа». До плюсів можна віднести гарну інформативність, можливість контролювати датчики, непогане співвідношення якості і ціни.
 • Адресно-аналогова. Стан об'єкта під охороною, замість датчиків, контролюється панеллю. Це досить непростий прилад, в якому збирається інформація, що надійшла від сповіщувачів, і оцінюється аварійність. Позитивними сторонами є функціональність і висока швидкість виявлення вогнища пожежі, можливість постійно контролювати функціонування сповіщувачів. В мінуси можна віднести високу вартість. При цьому дане обладнання найбільш ефективне і надійне.

За способом передачі сигналу охоронно пожежна сигналізація може класифікуватися як бездротова, дротова і GSM. Бездротова сигналізація має мінімальне оснащення і характеризується високою ефективністю. Встановити і експлуатувати її можна не маючи спеціальних навичок. Також систему легко розширити додатковими датчиками.

Дротова система за ціною більш вигідна, датчики можна встановити від централі на будь-якій відстані, а перешкоди не відбиваються на роботі пристрою. При цьому вона залежна від електроживлення і може дати збій при відключенні електрики. Також обладнання навіть при великому бажанні, складно приховати.

GSM сигналізація є дуже популярною і використовується для нагляду за різними об'єктами. До централі охорони сигнал передається за допомогою gsm-каналу. При використанні gsm сигналізації власнику приміщення на мобільний телефон надходить дзвінок або смс про зміни стану системи.

Як монтується пожежна сигналізація Львів

Головні особливості системи пожежної сигналізації Львів – надійність, здатність вчасно повідомити господарів або службу пожежної охорони про виникнення пожежі. При цьому обов'язково необхідно евакуювати з будівлі всіх, хто в ньому знаходиться. Щоб забезпечити безпеку життєдіяльності, при виявленні позаштатної ситуації використовується оповіщення.

охоронно пожежна сигналізація

Наявність пожежної сигналізації є обов'язковим для будинків з великим скупченням людей. Такі приміщення органами перевірки проходять періодичні огляди. Пожежні сигналізації також рекомендовані до установки в житлових будівлях.

На те, як працює охоронно пожежна сигналізація, впливає якісна збірка обладнання, монтаж, тому краще надати такі роботи професіоналам, здатним зробити все з дотриманням нормативів і технологій. Будівлі, розташовані в різних місцях, мають різну будову, відрізняються комунікаціями і кожна потребує індивідуального проекту. При монтажі пожежної сигналізації Львів використовуються вогнетривкі комунікації, які тривалий час витримують термонагрузку і при цьому забезпечують оповіщення для своєчасної евакуації мешканців або працівників. І, звичайно ж, компанія, що здійснює монтаж сигналізації, повинна надавати обслуговування пристроїв, так як періодична перевірка необхідна, щоб робота системи була стабільною.

Види систем пожежогасіння

В очікуванні приїзду пожежників, можна позбутися значної частини майна, тому добре, коли будинок оснащений системою пожежогасіння, яка самостійно може впоратися з поміченим осередком займання.

пожежна сигналізація ціна

Системи, здатні загасити пожежу, бувають наступних видів:

 • Газова займає лідируючі позиції, на живих істот і атмосферу реагенти не надають неблаготворного впливу.
 • Аерозольна – вогонь нейтралізується за допомогою використання аерозолю, завдяки особливостям вимагає допроектної оцінки.
 • Порошкова – застосовується переважно в місцях, де недостатньо ручного приладу для гасіння вогню. Недорога і ефективна, але не розрахована на приміщення, в яких знаходяться матеріали, що піддаються тлінню.
 • Водяна – відрізняється способом впливу на джерело займання і може бути дренчерною (ефективна в місцях з істотним поширенням вогню і великим тепловиділенням; здатна створити завісу з води і знизити температуру) або спринклерною (проста в експлуатації, зручна для використання в багатоповерхових будівлях або з великою кількістю індивідуальних приміщень).

Вибираючи охоронно-пожежну сигналізацію або діючу речовину, фахівці повинні провести допроектне оцінювання об'єкту і проконсультувати замовника.На даному етапі визначається найбільш підходящий варіант захисту, щоб кінцевим результатом стала ефективна робота пожежної сигналізації Львів гарантованої якості.