Ip камера wifi як краще рішення для охоронного відеоспостереження

Ip камера wifi Львів – одне з кращих рішень для охоронного спостереження через мережу інтернет. При установці ip камери wifi, їй присвоюється IP адресу для можливості віддаленого доступу онлайн.

ip камера wifi

На сьогодні ip камери wifi Львів є одним з кращих рішень для охоронного спостереження через мережу інтернет. Це повноцінні багатофункціональні пристрої, які можна використовувати для нагляду за будинком, квартирою, гаражем, дачею, офісом, складом, виробництвом. Їх можливості впираються лише в фантазію замовника та деякі технічні нюанси питання. Цифрові камери відеоспостереження оснащені вбудованим веб-сервером, що служать для функціонування пристроїв мережі, завдяки чому власники IP камер можуть керувати приладами віддалено з будь-якого куточка світу.

За типом застосування ip камери wifi Львів поділяються на:

 • внутрішні – можуть бути встановлені і функціонувати без збою виключно в сухих приміщеннях при температурі -10 - +50 градусів;
 • зовнішні – вуличні прилади спостереження в металевому корпусі, які здатні витримувати низькі температури і мають клас захисту IP67.

До складу більшості сучасних IP-камер входять:

 • датчик руху;
 • динамік для можливості не тільки дивитися картинку, але і чути звук;
 • мікрофон для здійснення гучного зв'язку.

ip камера wifi Львів

Також до них можна підключити спеціальні датчики або скористатися функцією відправки повідомлень на електронну адресу.

При роботі з ip камерами wifi Львів можуть бути використані стандартні веб-браузери або розроблене спеціальне програмне забезпечення. Враховуючи бажання власника і можливості мережевої безпеки, а також налаштування пристрою, до відеоданих може бути встановлений доступ для інших осіб. У приладах з можливістю спільного використання він спочатку відкритий для всіх без винятку. Такі камери встановлюються в місцях масового скупчення людей і розташування найбільш популярних визначних пам'яток.

Крім основного призначення – охорони власності – ip камери wifi Львів використовуються під час проведення:

 • онлайн навчання;
 • віртуальних виставок;
 • відеоконференцій, нарад, зборів;
 • трансляції на сайті певних подій.

встановлення ip камери wifi

Також за допомогою ip камер wifi Львів можливо спостереження на віддалених об'єктах за роботою автоматичного устаткування, у тому числі на шахтах, на полях, де вони вирішують питання контролю за тим, що відбувається у відсутність людей на місцевості.

Купити ip камеру wifi сьогодні можна будь-якої структури і форми. Так, виділяють купольні, циліндричні, корпусні і поворотні пристрої. У відповідності з можливостями пристроїв, їх ділять на приховані, з датчиком руху, моделі «день/ніч», з наявністю динаміка і мікрофону, з інфрачервоною підсвіткою.

При встановленні ip камери wifi в інтернет-мережі їй присвоюється IP-адресу, завдяки якій користувачі отримують можливість віддалено керувати налаштуваннями пристрою з будь-якого регіону планети, не піклуючись про часові рамки і присутності недалеко від приладу. Така перевага особливо зручна в разі необхідності установки ip камери wifi, яка не буде помітна для оточуючих.

Від чого залежить вартість бездротових відеокамер

IP камери wifi Львів можна встановити самостійно, але завжди краще звернутися за допомогою до фахівців, які професійно здійснять проект будь-якої складності. До ціни за систему додасться вартість робіт, але зате ви будете повністю впевнені, що вона функціонує правильно і цілодобова охорона Львів будинку, а також іншого майна гарантована.

купити ip камеру wifi

Монтаж пристроїв можна виконувати в місцях, де робоча локальна мережа вже облаштована або цей процес планується в найближчому майбутньому. Таке відеоспостереження може здійснюватися як з використанням однієї або декількох камер (в домашніх умовах, офісі, невеликому магазині, кафе), так і з їх застосуванням великої кількості (на виробничих площах і складах, у супермаркетах).

Останнім часом все більш популярними стають IP камери wifi Львів з можливістю провести монтаж самостійно. Вони також бувають внутрішніми і зовнішніми, прості в підключенні і наділені здатністю перегляду інформації за допомогою віддаленого доступу через інтернет. Ще одним плюсом є наявність вбудованого мікрофона і динаміка, що робить можливим двостороннє спілкування. При покупці таких пристроїв, вартість робіт установника не входить в ціну у зв'язку з їх відсутністю.

Варто купити ip камеру wifi Львів. Переваги і недоліки пристроїв

Надання послуг нашої компанії по створенню проектів і встановленні ip камер wifi можливе в багатьох містах України. Також у нашому інтернет-магазині запропоновано необхідне обладнання з можливістю задовольнити різні запити, в тому числі готові комплекти, які придатні до самостійного встановлення.

купити ip камеру wifi львів

Так як IP-камери працюють від мережі, а саме, записують і здійснюють передачу даних за допомогою інтернету, їх іноді ще називають мережними. Також про них можна почути як про інтернет або веб-камери, і такі назви теж цілком прийнятні.

Особливістю мережевих відеокамер є швидка передача інформації, що забезпечує доступне і оперативне отримання відеоданих. IP відеоспостереження надає високу якість зображення з роздільною здатністю від 1 Мп до 16 Мп. Навіть під час нічної зйомки зображення залишається чітким завдяки наявності режиму день-ніч і інфрачервоному підсвічуванню різної дальності.

Крім функції нагляду, ip відеоспостереження Львів може:

 • здійснювати моніторинг та аналізувати відеодані;
 • ідентифікувати предмети і людей;
 • реагувати на рух;
 • подавати сигнали про загрозу.

До IP відеоспостереження також належать IP домофони для офісу, будинку, квартири. Вартість такого нагляду залежить від названих вище факторів, і тільки готові системи стеження мають фіксовану ціну.

Інформація, яка не буде зайвою при встановленні ip камери wifi

купити ip камеру wifi у львові

Для зручного користування камерами IP існують різні програмні продукти, що забезпечують показ знятої інформації як в реальному часовому режимі, так і збережених в архіві на комп'ютері користувача, сервері об'єкта, що знаходиться під охороною, або провайдера. З їх допомогою також можна налаштувати видалення непотрібної інформації протягом певного часу. Виробляючи налаштування пристроїв, необхідно пам'ятати, що зберігання інформації у віддаленому режимі вважається найбільш безпечним, істотно знижуючи ризик втрати і знищення її сторонніми особами. Також прилади настроюються таким чином, що відеопотік для збереження може передаватися на центральний комп'ютер автоматично або ж за допомогою програмного забезпечення здійснювати автоматичний пошук інформації з камер в мережі інтернет.

При встановленні ip камери wifi мережевий пристрій може бути підключений до інтернету через роутер, зв'язок 3G або 4G. Для віддаленого доступу Wi-Fi камері необхідний P2P протокол, який, після сканування QR-коду дозволяє просто підключити пристрій. Щоб бездротова ip камера wifi Львів почала працювати, необхідно завантажити та встановити програмне забезпечення. Далі за допомогою мережевих кабелів пристрій підключається до роутера. Для отримання якісного сигналу рекомендується підключення до роутера за допомогою мережевого кабелю RJ 45. Далі в налаштуваннях камери задаються основні параметри, вводиться пароль роутера для можливості увійти до Wi-Fi. Також мережу можна налаштувати через смартфон або планшет.

Що необхідно знати при купівлі бездротової камери

Задавшись питанням купити ip камеру wifi Львів, необхідно розібратися в деяких важливих показниках. Спочатку варто визначитися з ip камерою wifi Львів і функціональним типом обладнання, яке найбільш прийнятне у вашому випадку, тобто вибрати між бездротовими моделями і дротовими. Також необхідно вирішити, вам буде досить зйомки в денний час або все ж потрібна цілодобова. Не менш важливим питанням є і якість знятої картинки. Тут варто звернути увагу на прилади, які здатні надавати інформацію у форматі hd.

Згідно конструкційним особливостям виділяють ip камери wifi Львів:

 • Бездротові. Це найсучасніші варіанти пристроїв, встановлення яких не потребує великої кількості проводів, а управління може проводитися на відстані. Такі прилади з відмінною швидкістю за допомогою бездротового інтернет-з'єднання записані сигнали передають безпосередньо на комп'ютер.
 • Дротові IP-камери Львів відносяться до меншої цінової категорії, але деякі особливості їх встановлення займають небагато часу. Такі прилади з використанням декількох проводів, по яких йдуть сигнали, приєднуються до комп'ютера. Швидкість передачі інформації у них середня, на відміну від бездротових аналогів.

За типом об'єктива ip камери wifi Львів бувають фіксованими, варифокальными, моторизованими, Fish Eya (риб'яче око).

Іноді замовники хочуть купити ip камеру wifi Львів, щоб проводити приховане спостереження за власністю або людьми. Для таких випадків вибираються камери прихованого типу, які при монтажі займають невеликий простір і невидимі для сторонніх очей. При здійсненні запису можна скористатися купольними камерами, які добре захищені від механічного впливу і кліматичних умов, що робить їх відмінним вуличним варіантом. Якщо відеозв'язок потрібен для проведення відеоконференції або іншого заходу – необхідно звернути увагу на мережеві камери, які надають двосторонній звуковий зв'язок.