На що робити орієнтир при виборі охоронної сигналізації у Львові

Охоронна сигналізація Львів необхідна для забезпечення безпеки в будинку і бізнесі. Вибираючи сигналізацію Львів, необхідно визначитися, в яких цілях вона буде використана і на які характеристики пристроїв необхідно орієнтуватися.

львів Сигналізація

Охоронна сигналізація Львів використовується не тільки на режимних об'єктах, але і тими, хто бажають убезпечити будинок і бізнес від непередбачених ситуацій. Одна вже її присутність на об'єкті є потужним психологічним чинником – варто розташувати підсвічування на ділянці, що добре оглядається. Ну а якщо хтось все ж вирішив перевірити, чи робоча вона, непроханих гостей злякає досить гучним звуком сирена.

Охоронна сигналізація Львів для квартири, будинку, офісу та інших приміщень працює наступним чином: при заміщенні об'єкта, сигнал передається на пристрій, що:

 • включає сирену;
 • разом зі звуковим сигналом повідомляє господарів та охоронну службу про проникнення;
 • додатково до всього сповіщає групу реагування.

Спрацьовування сирени залежить від налаштувань. Важливий момент – датчики повинні бути встановлені так, щоб були відсутні «сліпі зони», тобто охоплювати територію повністю.

Купити сигналізацію Львів можна дротову або бездротову – слід вибирати виходячи з власних побажань і можливостей території. Якщо немає бажання ускладнювати монтаж, у тому числі і прокладку кабелів, можна скористатися монтажем бездротового обладнання.

Від яких параметрів залежать ціни на сигналізацію

встановлення сигналізації львів

Ціни на сигналізацію можуть залежати від різних параметрів, зокрема від складності обраної системи і відповідно захисту. Незважаючи на те, що в інтернеті можна знайти багато порад, як зібрати систему безпеки своїми руками, в таких питаннях краще не економити, а звернутися за допомогою до фахівців, адже від якості пристрою і встановлення безпосередньо залежить охорона вашої оселі та бізнесу. В такому разі, повна сума, окрім ціни на сигналізацію для будинку або офісу, буде включати ще і вартість робіт по встановленню. Також наші фахівці, при необхідності, проконсультують, нададуть сервісне обслуговування і ремонт апаратури.

Ціни на сигналізацію в більшості випадків виявляються нижче можливих збитків, понесених внаслідок пограбування об'єкту. Але, при цьому, не варто забувати, що ціна безпосередньо залежить від ефективності обладнання, від його якості. Не варто вибирати занадто дешеві рішення. Ідеальний варіант – купити сигналізацію Львів, балансуючи між ціною і якістю.

У чому полягають особливості охоронної сигналізації різних видів

Охоронна сигналізація дозволяє бути в курсі спроб проникнення сторонніх осіб на об'єкти, що підлягають нагляду. На ринку відеоспостереження Львів сьогодні представлений асортимент обладнання, яке здатне зробити спостереження за територією та приміщеннями більш надійним. Виділяють три основних види охоронної сигналізації Львів:

 • GSM-система.
 • Автономна.
 • Пультова.

ціна встановлення сигналізації

GSM-сигналізація буває бездротовою чи дротовою. З її допомогою охоплюється велика територія. При спрацьовуванні, сигнали передаються у вигляді дзвінків або повідомлень на мобільні телефони. До переваг можна віднести простоту монтажу і зручне управління, передачу даних на кілька пристроїв зв'язку, а також можливість прослуховувати об'єкт, що перебуває під наглядом. Недолік таких систем полягає в швидкий розрядці акумуляторних батарей під час використання при низьких температурах.

Всі вони наділені особливостями, про які слід пам'ятати при виборі системи, щоб в результаті зупинитися на найбільш прийнятному варіанті.

Автономний тип сповіщає про порушення завдяки звуковим та світлосигнальним, здатний відлякувати зловмисників, привертаючи увагу охорони або оточуючих. Такий ефект діє психологічно на грабіжників. Дані системи зручні тим, що їх не треба підключати до централізованих мереж, оснащуючи сигналізацією віддалені об'єкти, які знаходяться далеко за містом. Ще один плюс – не потрібні щомісячні витрати, оплата відбувається тільки при придбанні, встановленні сигналізації Львів, а також періодичному техогляді. З недоліків варто виділити необхідність постійної присутності людини для швидкого реагування і, при необхідності, виклик поліції. Компенсація за втрачене майно не передбачена.

Пультова охоронна сигналізація Львів передбачає передачу сигналу на централізований пульт охорони, яка якомога швидше повинна опинитися на місці події для з'ясування, за якою з причин спрацювало обладнання. До переваг такої системи належать оперативне реагування, можливість відсутності власника тривалий час і компенсація втрати майна у випадку, якщо охорона не забезпечила належну роботу пристрою або не опинилася на місці події вчасно. До мінусів можна віднести щомісячну абонплату, необхідність встановлення додаткових захисних засобів у вигляді віконних решіток, тривожних кнопок, обов'язковий доступ до централізованої мережі мобільного. У разі помилкової тривоги і викликів, якщо об'єкт не був своєчасно знятий з охорони, передбачені штрафи.

Як встановлюється охоронна сигналізація Львів

монтаж сигналізації Львів

Якщо з встановленням простих видів сигналізації в домашніх умовах можна впоратися самостійно, то для більш складних варіантів необхідно викликати фахівця, щоб її робота в подальшому не викликала зайвих питань. На безпеці краще не економити і повністю довіритися компетентним установникам, робота яких буде складатися з наступних пунктів:

 • Обстеження об'єкту. Перш, ніж надати замовнику цінову пропозицію, проводиться огляд об'єкта на предмет можливої наявності особливостей, в яких буде працювати обладнання, а також інших галузевих завдань, які вирішуються в процесі встановлення.
 • Підготовка пропозиції. Щоб замовник зміг прийняти рішення, готується і надається технічна специфікація. У ній вказуються опис характеристик обладнання, що пропонується до встановленняі охоронної сигналізації Львів, вартість, терміни монтажу. На додаток специфікація може бути доповнена ескізним кресленням, на якому буде зображена схема прокладки кабельних трас і можлива розстановка обладнання.
 • Підписання договору. У документі вказуються терміни поставки обладнання, а також виконання робіт, умови оплати і зобов'язання кожної зі сторін.
 • Виконання робіт. Відразу ж після поставки обладнання, майстри приступають до монтажу і пусконалагоджувальних робіт, система повністю готується до введення в експлуатацію.
 • Здача об'єкту. На даному етапі важлива не просто здача проведених робіт, а й навчання осіб, які будуть задіяні в експлуатації обладнання. Кожен пристрій має свої особливості, і їх необхідно знати для успішного використання охоронної сигналізації Львів. Також на етапі здачі об'єкта замовнику передається повний пакет документації, включаючи виконавчу і бухгалтерську.

Також компанія-інсталятор надає замовникам можливість гарантійного обслуговування. Так, рекламації, що виникли протягом гарантійного періоду, усуваються безкоштовно, а по його закінченню, при бажанні, підписується договір на післягарантійне обслуговування. При цьому установниками надається повноцінна технічна підтримка.

Як вибрати охоронну сигналізацію Львів та що врахувати при використанні

Перш, ніж приступити до вибору охоронної сигналізації Львів, необхідно чітко визначитися, в яких цілях ви будете її використовувати і на які характеристики пристроїв необхідно орієнтуватися. Правильно підібрана і встановлена система здатна зробити будь-який об'єкт повністю безпечним. Ще на стадії планування облаштування охоронної системи, необхідно врахувати, яка загальна площа об'єкта та прибудинкової території, кількість дверей, а також, є балкони, лоджії, тераси. Важливим моментом вважається відстань до охоронної фірмі і час, за який співробітники зможуть приїхати, як близько розташовані сусідські будинки.

встановлення сигналізації

Щоб забезпечити надійну охорону території, необхідно розбити її на кілька зон і вирішити, які з них повинні підлягати спостереженню. У разі прийому гостей, варто не забувати вимикати пристрій. Вибираючи охоронну сигналізацію Львів, потрібно розуміти, які датчики ви хочете встановити. Їх існує кілька видів і вони можуть спрацьовувати при:

 • Відкриванні вікон та дверей. Для контролю відкривання застосовується магнітно-контактна технологія, спрямована на спрацювання при несанкціонованому відкритті дверей або вікон у приміщенні.
 • Рух на території, яка охороняється, ударом, побиттям або вібрацією. Датчики руху, відстежуючи певну територію, чутливі до зміни обстановки.
 • Ударі, розбитті або вібрації. Датчики розбиття спрацьовують при порушенні цілісності скла.

монтаж сигналізації

Кожне тривожне повідомлення є приводом для переживань. Щоб не відчувати періодично зайвий стрес, необхідно дотримувати деяких правил:

 • Якщо в будинку присутні тварини, краще купити сигналізацію Львів, яка має спеціальний захист.
 • Перед виходом з будинку, кватирки, щоб уникнути протягів і руху фіранок, перепадів температури (якщо використовуються температурні датчики) необхідно щільно закривати.
 • При використанні звукових сповіщувачів, перш ніж виїхати з дому, необхідно відключити всі будильники та іншу техніку, яка видає будь-які сигнали.

Також варто звернути увагу на охоронні системи, інтегровані з відеокамерами. При спрацьовуванні сигналізації записується ролик, який доступний власнику приміщення і співробітникам охоронного підприємства, що виключає помилкові виклики, адже всі бачать, що відбувається на об'єкті.