Чому на вхідні двері варто встановити домофон

Встановлення домофону Львів забезпечує зв'язок відвідувачів з господарями житла та офісними працівниками, а також сприяє спокійному плину життя. Домофон Львів сьогодні можна встановити індивідуальний, багатоабонентські і штатний.

домофон львів

Встановлення домофону Львів використовується для забезпечення зв'язку відвідувача з господарями будинку, квартири, офісними працівниками. Прилади давно замінили замки і дозволяють управляти дверними замками на відстані, будучи істотним захистом мешканців, а також забезпечуючи збереження майна і чистоту в під'їзді. Сьогодні можна зустріти найпростіші аудіодомофони і поряд з ними – кольорові відеодомофони, оснащені вбудованою пам'яттю апарати і не маючих такої, варіанти для одного абонента і для декількох (мешканців під'їзду).

Пристрій має простий і зрозумілий інтерфейс. Візитерові достатньо набрати на пульті біля вхідних дверей, номер квартири на аудіо або видеотрубку піде сигнал виклику, на який абоненту необхідно відповісти, якщо візитер бажаний. Задаючись питанням, чи потрібен вам домофон Львів, ознайомтеся з причинами, з яких даний вид охорони власності вже вибрали інші користувачі обладнання. Особливо це стосується мешканців багатоквартирних будинків, де за день проходить велика кількість різних людей, а так хочеться, повертаючись з роботи, увійти в чистий під'їзд і дійти до квартири, не відчуваючи тривоги за власну безпеку і інших неприємних емоцій.

Поставивши домофон Львів на вхідні двері, люди намагаються захистити свої родини від хуліганів, любителів на сходовій клітці розпивати спиртні напої, а також інших відвідувачів, що порушують спокійний перебіг життя мешканців під'їзду.

Пристрій складається з наступних елементів:

 • Панель виклику.
 • Аудіотрубка.
 • Кнопка виходу.
 • Блок пам'яті.
 • Комутатор.
 • Зчитувач.
 • Доводчик.

встановлення домофону львів

Домофон Львів набагато зручніше кодового замка, який закривається на звичайний ключ і кожен раз, коли до вас прийшли, необхідно спускатися з верхніх поверхів вниз, щоб відкрити двері. При постійному використанні, цифри на кнопках замку поступово затираються, і код стає дуже просто розшифрувати. Домофон Львів вирішує подібні питання, роблячи життя більш комфортним і безпечним. Це самий зручний спосіб потрапити в потрібну квартиру гостям, сантехнікам, лікарям і т. д., адже тим, хто прийшли, не потрібно звертатися з проханням про відкриття дверей до мешканців нижніх поверхів, а господарям спускатися до входу з верхніх.

Виділяють наступні види домофонів Львів:

 • Індивідуальний.Призначений для монтажу в житловому або нежитловому приміщенні, може бути використаний для одних дверей, а відповідно розрахований на індивідуального абонента.
 • Багатоабонентські. Встановлюється при вході в багатоповерховий будинок або в бізнес-центр з кількома офісами.
 • Штатний. При наявності в офісі міні АТС, використовуючи домофонну карту розширення, до неї можна під'єднати викличну штатну аудіопанель.

У скільки обійдеться встановлення домофону Львів

Встановлення домофону Львів сьогодні - досить популярна процедура. Такі прилади обмежують можливість входу в житловий або комерційний об'єкт, забезпечуючи безпеку, гарантуючи захист особистої території, сприяючи уникненню неприємних зустрічей.

монтаж домофонів Львів

Монтаж і налаштування домофона можуть бути зроблені власними силами або співробітниками нашої компанії за прийнятну ціну. При цьому треба розуміти, що, здійснюючи монтаж домофонів Львів самостійно, необхідно покладатися на знання і підготовку, адже при виконанні робіт якщо прилад хоча б трохи пошкодити, це стане законною підставою при зверненні в домофон сервіс Львів для відмови в гарантійному ремонті. Тому звернення до професіоналів, які не один рік займаються роботами по встановленню домофонних систем в приватних або багатоповерхових будинках, офісних приміщеннях або виробничих об'єктах, завжди буде правильним вибором.

Роботи звстановлення домофону Львів не є дорогими, а, правильне встановлення приладу гарантує довготривалу безперебійну роботу і, відповідно, безпечне перебування у приміщенні людей, захищає від контакту з непроханими гостями і запобігає проникненню на територію осіб, які не повинні там знаходитися. Наша компанія надасть вам повний спектр послуг, починаючи з вибору приладу і продовживши встановленням, технічним обслуговуванням, консультаціями та ремонтом. У вартість монтажу домофону Львів входить:

 • Облаштування електромеханічного замка, панелей з трубками.
 • Підключення до електромережі або блоку живлення, який працює автономно.
 • Прокладка кабельної системи.
 • Пусконалагоджувальні роботи.
 • Перевірка роботи пристрою, консультації та здача в користування.

Якщо клієнт хоче збільшити оглядову зону – в системі встановлюється і підключається будь-яка кількість додаткових відеокамер.

Основні відмінності домофонів. Який пристрій вибрати

Аудіодомофон. Порівняно з відеодомофоном, його функціонал обмежений. Пристрій з трубкою для голосового спілкування коштує недорого, але, володіє мінімальним набором функцій. Ви зможете чути одну людину, що очікує відкриття дверей, але не будете знати, чи є хтось з ним поруч. Також, не буде можливості:

домофон львів

 • Записати і переглянути відео або фотознімок гостей, що викликають підозру, та інших відвідувачів, які приходили у відсутність господарів.
 • Підключити допоміжні пристрої для посилення контролю за безпекою свого майна.
 • Залишити голосове повідомлення членам сім'ї.

Відеодомофон. Надійний пристрій для контролю за житловим або іншим приміщенням, дозволяє підвищити безпеку майна. Існують моделі з чорно-білими та кольоровими екранами, можна вибрати з сенсорним управлінням. Функціонал корисності приладу частково залежить від типу пам'яті (може бути зовнішньою і вбудованою). Але навіть відеопристрої без пам'яті більш корисні, ніж аудіодомофони, так як дозволяють розглянути всіх відвідувачів хоча б у момент приходу.

Деякі моделі систем безпеки Львів з пам'яттю наділені функцією не тільки запису фото відвідувачів, але і відео з аудіо, що реагують на рух. Відвідувачеві не обов'язково натискати на кнопку пристрою, щоб почався запис. Він включається, як тільки хтось наближається до дверей. Додатково можна вибрати швидкість і якість запису, а також чутливість детектора руху.

В залежності від моделі, відеодомофони також можуть бути наділені наступними функціями:

 • Нічний режим. У нічний час гучність звуку можна вимкнути або зменшити.
 • Музика замість звичайного дзвінка. Щоб не слухати кожен раз встановлені на заводі мелодії на дзвінок можна встановити улюблену пісню.
 • Автовідповідач. Йдучи з дому, можна записати повідомлення для рідних. В вашу відсутність відвідувачі також можуть залишити для вас голосове повідомлення.
 • Аудионяня. Зручний режим для сімей з маленькими дітьми. Через домофон, що знаходиться в кімнаті дитини, можна контролювати його ігри і сон.

Всі сучасні домофони Львів виглядають естетично, прості в управлінні і відмінно виконують задані функції.

Причини, за якими вибирають встановлення домофону Львів

Можна виділити кілька причин, по яких люди встановлюють домофони:

встановлення домофону львів

 1. Забезпечення безпеки мешканцям будинку. Маючи адресний пропуск, домофон не пропустить і навіть відлякає непроханих гостей, так як вони знають, що сучасні пристрої можуть бути наділені функцією відеоспостереження Львів. Це означає, що навіть якщо відеокамери немає у під'їзду, хтось із мешканців постійно спостерігає за вхідними дверима або включає автоматичний запис.
 2. Забезпечення порядку в під'їзді. Той, хто проживає в будинку, навряд чи буде в ньому смітити. А ось стороннім гостям, що залишають після себе нечистоти, розмальовані стіни і купи сміття, якщо вхід заборонити, то і прибирати не буде за ким. Адже чисто не в тому під'їзді, де постійно прибирають, а там, де не смітять.
 3. Збереження комунального майна. У захищеному під'їзді мало хто зважиться зіпсувати ліфт, вибити скло, знеструмити електропроводку. А це дуже важливо, адже людям похилого віку, батьків з дітьми та колясками складно піднятися на верхні поверхи по сходах, ще й при відсутності світла. І в холодну пору року, коли у пошкоджене вікно дме вітер, сипле сніг або потрапляє дощ – теж мало приємного.

Встановлення домофону Львів сприяє спокійному упорядкованому життю з озелененням під'їзду і установкою дзеркал, чистими сходовими майданчиками. Також це відбивається на матеріальній стороні питання, так як зникає потреба в постійній заміні розбитих ламп, фарбування окреслених панелей, лагодження поштових скриньок.

Що треба знати при самостійне встановлення домофону Львів

До послуги встановлення домофону Львів сьогодні вдаються досить часто. Причина популярності приладів полягає в забезпеченні безпеки і комфорту, можливості дистанційного керування пристроєм. Але, якщо домофон Львів ви все ж вирішили встановити самостійно, потрібно дотримуватися кількох простих правил.

монтаж домофонів Львів

 • Перед початком роботи необхідно знеструмити проводку.
 • Для забезпечення безперебійної роботи між переговорним пристроєм та вуличною панеллю не повинно бути додаткових з'єднань.
 • Вуличну панель виклику необхідно розташовувати від землі на висоті 160 см.
 • Переговорний пристрій встановлюється на висоті 150 см від підлоги.
 • Відеокамеру можна ставити в місцях з яскравим освітленням і там, де на неї зможуть потрапляти прямі сонячні промені.
 • При необхідності використання трансформатора, він не повинен стояти на вулиці або у вологому приміщенні.
 • Переговорний внутрішній пристрій не варто ставити в кімнатах з температурою понад 40 градусів, а також з високим рівнем вологості.
 • Відеокамери з пристроєм для переговорів мають бути захищені від сильних вібрацій і ударів.