Від чого залежить вартість відеореєстраторів у Львові

Ціна на відеореєстратор залежить від багатьох факторів, але кращий варіант при виборі – співвідношення вартості і якості. Щоб пристрій працював без збоїв, необхідне правильне встановлення відеореєстраторів Львів, за яким краще звернутися до фахівців.

відеореєстратор ціна

Відеореєстратор Львів – ефективний пристрій, який застосовується щоб забезпечити безпеку, адже цілодобове спостереження дозволяє своєчасно запобігти незаконному посяганню на власність і членів сім'ї. Залишається тільки питання в ідеальному співвідношенні: якість і відеореєстратор ціна.

Відеореєстратори використовуються для можливості записувати, відтворювати і зберігати інформацію у відеоформаті. До них підключаються камери, які передають картинку по кабелях. При отриманні, сигнал перетворюється в зображення, після чого стискається і записується на вінчестер. Для перегляду знятої картинки, необхідно до нього підключити монітор комп'ютера або телевізор, а можна це зробити і віддалено. Керувати відеореєстраторами можна за допомогою дистанційного пульта управління, кнопок на лицьовій панелі приладу або мишки для комп'ютера. Обладнання проводиться з підтримкою форматів HD і Full HD.

Перш ніж дізнатися, яка на відеореєстратор ціна, необхідно визначитися з їх видами, технічними можливостями, де і яким чином можуть бути використані пристрої. Переважно відеореєстратори застосовуються в системах спостереження Львів на стаціонарних (будь-яка нерухомість) і на рухомих об'єктах (транспорт). Використовують їх для рішення різних питань, серед яких:

 • спостереження за вхідними та вихідними відвідувачами (може здійснюватися в приватних будинках, офісах і виробничих приміщеннях);
 • відеоконтроль за проведенням касових операцій (у закладах торгівлі та громадського харчування);
 • номерний облік автотранспорту, а також контроль на пропускних пунктах великих підприємств, парковках);
 • автом. почат. сеансу та контроль за переміщенням транспорту (по території заправних комплексів, сховищ та заводів);
 • організація систем відеонагляду (застосовуються на великих об'єктах з єдиним наглядовою центром).

встановлення відеореєстраторів Львів

Інтерфейсна складова ділить пристрої на:

 • NVR (працюють тільки з IP камерами Львів).
 • HDVR (взаємодіють з аналоговими приладами і IP-камерами).
 • PC-based DVR (на основі персональних комп'ютерів).
 • Car DVR (використовуються для моніторингу ситуації на дорозі при русі автомобіля).
 • stand alone DVR (працюють з аналоговими камерами).

Встановлений в офісі відеореєстратор Львів гарантує захищеність людей і компанії, сприяє підвищенню працездатності співробітників, фіксує моменти крадіжки майна. У торгівлі, зокрема в складських приміщеннях, в залах продажу, з їх допомогою можна позбутися від псування та крадіжки продукції, а також записувати факти прийому/відправки товару, спостерігати за роботою касирів, продавців та обслуговуючого персоналу. Після проведення такої дії як встановлення відеореєстраторів Львів в домашніх умовах, ви завжди будете знати про пересування дітей і персоналу, що доглядає за садом, особняком, автомобілем, а також за дитиною.

З яких пунктів складається ціна на відеореєстратор

Вибираючи пристрій, важливо звернути увагу на якість запису відео, так як це є його головною функцій і від нього залежить на відеореєстратор ціна. Його можна оцінити за такими параметрами:

відеореєстратор Львів

 • Швидкість запису. Для визначення береться сумарна кількість записаних по всім телеканалам кадрів в секунду. Щоб отримати якісний запис, необхідно близько 25 кадрів на 1 відеоканал. Але якщо достатньо стандартної картинки – можна вибрати звичайний відеореєстратор з записом 4-6 кадрів в секунду.
 • Роздільна здатність зображення – вимірюється кількістю точок, з яких складається зображення. Можуть бути наступні варіанти: 176*288, 360*288, 720*288, 720*576 пікселів.

Ще один важливий критерій при виборі, від якого залежить на відеореєстратор ціна, – скільки операцій одночасно може бути виконано пристроєм. Так виділяють наступні види пристроїв:

 • дуплексні;
 • триплексні;
 • пентаплексні.

відеореєстратор ціна

Також відеореєстратор ціна залежить від кількості обслуговуваних камер і режимів запису картинки, які можна підібрати під час настроювання:

 • Цілодобовий – коли всі події зберігаються на відео.
 • За розкладом – буде включатися тільки в зазначений час.
 • При виявленні руху – спрацьовує тільки якщо в приміщення хтось заходить.

Для системи спостереження можна вибрати продукцію будь-яких зарубіжних і вітчизняних виробників. Від імені бренду також залежить на відеореєстратор ціна.

У чому різниця між цифровими і аналоговими відеореєстраторами

встановлення відеореєстраторів Львів

На сьогодні існують два основних типи встановлення відеоспостереження Львів – аналогове і цифрове. Який з варіантів краще – однозначно відповісти неможливо, кожен має як переваги, так і недоліки. Цифрові моделі більш сучасні, але аналогові також досі затребувані.

 • Якщо порівнювати пристрої, в першому варіанті до відеореєстратора безпосередньо підключаються аналогові камери з цифровим вихідним сигналом, який записується на вбудований вінчестер або зовнішній накопичувач.Переваги таких відеореєстраторів в простоті налаштування через відсутність програмного забезпечення і реалізації можливостей на звичайному апаратному рівні. У цифровому відеоспостереженні використовуються IP-камери. Вони приєднуються до локальної мережі, а для їх обробки і їх збереження використовуються відеосервер або комп'ютер. Налаштування таких пристроїв складніше і це впливає на такий показник як відеореєстратор ціна.
 • Ще одним плюсом аналогових моделей є те, що загальна вартість відеореєстратор Львів і декількох аналогових камер нижче, ніж дорогого відеосерверу і такої ж кількості цифрових IP відеокамер.
 • Монтаж аналогового відеоспостереження більш простий, його можна виконати за короткий проміжок часу навіть фахівцям без кваліфікації, так як тут не використовуються комп'ютерні мережі. IP відеоспостереження може встановлюватися протягом декількох днів, так як включає облаштування локальної мережі і налаштування серверів. Така робота може бути виконана тільки знаючими справу майстрами.
 • Програмне забезпечення для IP відео надає більше функцій, ніж наділене аналогове. Завдяки їм, зображення підлягає монтуванню, управляти системою можна на відстані, зйомку дивитися в реальному часі за допомогою мережі інтернет. Такі пристрої дозволяють модернізувати всю систему збільшенням кількості функцій.

З цього випливає, що кожен з відеореєстраторів може бути використаний для відеоспостереження, але, здійснювати їх підбір слід з урахуванням певної ситуації і виходячи з цього складається на відеореєстратор ціна.

Як відбувається встановлення відеореєстраторів Львів і підключення

Щоб пристрій працював без збоїв, необхідне правильне встановлення відеореєстраторів Львів. Кожен відеореєстратор має паспорт, де прописані всі необхідні дані, але деякі налаштування є спільними для багатьох пристроїв. Маркування роз'ємів спрощує підключення. Для цього потрібно зробити наступні дії:

 • Підключити прилад до локальної мережі Ethernet, задіявши варіанти дротів «вита пара» або обтиснення за схемою крос.
 • Щоб здійснити підключення відеореєстратора Львів за допомогою інтернет, необхідно знати IP-адресу пристрою, через який планується здійснювати управління.
 • Наступним пунктом є встановлення імені і пароля для розділення доступу до управління та відеоданих.
 • Після запуску браузера і введення IP-адреси, пропонується завантаження ПО, після чого, ввівши прізвище і пароль, можна отримати доступ і переглянути запис, а також отримати доступ на віддалене керування.

відеореєстратор Львів

Здійснюючи встановлення відеореєстраторів Львів, головне – строго дотримуватися інструкції, щоб згодом пристрої працювали без збоїв. При налаштуванні камери для каналу вибираються необхідні параметри, щоб картинка вийшла яскравою, насиченою, контрастною, та інші установки. Можливий час запису зазвичай вказується в експлуатаційній інструкції пристрою. Чим вони якісніше, тим вище відеореєстратор ціна.

Сьогодні охоронне відеоспостереження встановлюється в офісах, банках, супермаркетах, на автостоянках, на промислових підприємствах. Також його можна побачити у під'їздах будинків та на території іншої приватної власності. У кожного об'єкта своя специфіка і купувати прилад з функціями, які не знадобляться у використанні, немає сенсу. Тим більше що від їх набору може значно піднятися на відеореєстратор ціна.

На що необхідно звернути увагу при виборі відеореєстратора Львів

Час зйомки будь-яким реєстратором безпосередньо залежить від об'єму жорсткого диска. Кілька роз'ємів дозволяють проводити відеозйомку приміщень досить тривалий період. Багато стаціонарних пристроїв забезпечені встановленими функціями, серед яких швидкий пошук, запам'ятовування позицій камер, таймер, налаштування швидкості і якості записаного зображення. Варто виділити і детектор руху, що дозволяє робити фокусування на об'єктах, що пересуваються.

Якість датчика – ще один момент, який впливає на ефективність роботи системи. Оптимальними вважаються пристосування, що мають від 3 ступенів чутливості. Сучасні пристрої оснащені і функцією зменшення місця на жорсткому диску. Практично кожний з них здатний співдіяти з монохромними та кольоровими зображеннями, може підключатися до мережі для віддаленого прийому операторських команд. Від усього перерахованого залежить на відеореєстратор ціна.