Переваги сигналізації з підключенням на пульт охорони

Сигналізація з підключенням на пульт охорони – надійний спосіб захистити об'єкт від посягань сторонніми особами. Вартість підключення сигналізації Львів невисока, якщо врахувати можливі непередбачені втрати при порушенні меж приватної власності сторонніми особами.

Сигналізація з підключенням на пульт охорони

Надійним способом захистити об'єкт від посягань сторонніми особами є сигналізація з підключенням на пульт охорони. Встановити її можна в будь-якому приміщенні, будь то житлові або промислові приміщення. Пристрій оперативно зреагує на ситуацію і подасть сигнал тривоги при несанкціонованому проникненні на об'єкт сторонніх осіб, нападі, потопі, пожежі. Перевага пультової охорони полягає в цілодобовому моніторингу об'єкта охоронною компанією. Вартість підключення сигналізації Львів невисока, особливо якщо порівнювати з можливими непередбаченими втратами при порушенні меж приватної власності.

Робота пультової охорони полягає в наступному. На зазначеному об'єкті здійснюється монтаж охоронно-тривожного та пожежного обладнання. Як тільки відбувається щось надзвичайне, датчики починають реагувати на рух, дим, натиснення тривожної кнопки та інформація йде на пульт централізованого нагляду. Після надходження сигналу на об'єкт виїжджає мобільна група.

Послуги по встановленню сигналізації з підключенням на пульт охорони у Львові і області можна замовити для спостереження за будинками, квартирами, заміськими котеджами, комерційними структурами та виробничими приміщеннями. Додатково можна замовити таку послугу, як сервісне обслуговування системи безпеки Львів.

Сучасні технології дозволяють будь який охоронюваний об'єкт розділити на зони спостереження, що значно спрощує роботу охоронних служб. Даний поділ в короткий час дозволяє обчислити, в якому місці відбувається незаконне проникнення, а також активувати сигналізацію по мірі необхідності. Це означає, що сигналізація буде включатися тільки там, де немає людей, і вимикатися де хтось перебуває.

Виявивши проникнення або злам, пристрій одразу ж повідомляє власника та охоронну службу про подію. Повідомлення приходить обраним способом – голосовим повідомленням, записаним раніше, або sms різного змісту. Завдяки поділу на зони і швидкому визначенню місцезнаходження зловмисників, мобільна бригада охорони швидко зреагує на тривожний сигнал.

Як розраховується вартість підключення сигналізації Львів

сигналізації з підключенням на пульт охорони

Загальна вартість монтажу сигналізації визначається виходячи з різних пунктів, серед яких складність обраної системи і захисту. І якщо прості моделі можна встановити самостійно, то варіантами з підключенням до пульту охорони добре, якщо займаються фахівці. Вони будуть вести вас, починаючи з моменту звернення і закінчуючи технічним обслуговуванням. Повний цикл складається з наступних етапів:

 • Дослідження об'єкта на предмет нюансів, які необхідно врахувати при складанні проекту.
 • Підготовка пропозиції та специфікації. В доповнення може бути запропонований ескіз з можливою прокладкою кабельних трас і розстановкою обладнання.
 • Підписання договору, де прописані дати завершення монтажу, умови оплати, а також необхідні до виконання зобов'язання сторін.
 • Виконання монтажних робіт і налаштування перед введенням об'єкту в експлуатацію.
 • Здача роботи та навчання осіб, які будуть задіяні у використанні обладнання, передача пакету документів.

Під час гарантійного терміну компанія-інсталятор надає повноцінну технічну підтримку, а рекламації усуваються безкоштовно. Після закінчення терміну можна укласти договір на післягарантійне обслуговування. Також при встановленні сигналізації з підключенням на пульт охорони стягується щомісячна абонплата за послуги охоронної компанії.

Сумніваючись, чи варто нести такі витрати, необхідно зважити всі за і проти. У більшості випадків люди приходять до розуміння, що можливі збитки, коли приміщення не охороняється, можуть виявитися набагато вище. А підключення сигналізації Львів на охоронний пульт тільки збільшує шанси збереження як домашнього, так і комерційного майна.

Переваги і недоліки сигналізації з підключенням на пульт охорони

підключення сигналізації Львів

Підключення до пульта охорони має свої позитивні і негативні сторони.До плюсів можна віднести наступне:

 • Про схоронністьі ввіреного охоронному агентству об'єкту можна не турбуватися, так як він знаходиться під безперервним контролем.
 • При спрацьовуванні пристрою, виїзд охоронців буде негайним, незалежно від присутності власника на території.
 • При незабезпеченні належного збереження майна, власник нерухомості може вимагати компенсацію. Але, як правило, репутація охоронної компанії - понад усе і подібні випадки дуже рідкісні.

підключення до пульта охорони у львові

З мінусів підключення сигналізації Львів до пульту охорони можна виділити таку інформацію:

 • Будь-яка охоронна структура власнику власності виставляє певні вимоги. Серед них - обов'язкове встановлення для мешканців нижніх поверхів на внутрішню частину вікна металевих решіток.
 • При охороні приватного будинку під спостереження підпадає тільки внутрішня частина приміщення, без зовнішнього периметра.
 • За послуги охоронної компанії раз на місяць стягується абонплата, яка періодично може збільшуватися.
 • Іноді через неуважність господарів, які не дотримуються вимог охоронної фірми, передаються хибні виклики. Так, повернувшись додому, вони забувають житло зняти з спостереження або, підключивши сигналізацію, йдуть з дому, залишаючи відкритим вікно.
 • Не завжди можна замовити охорону будинку або котеджу, розташованого в селі чи маленькому місті.

Що робити при спрацьовуванні охоронної сигналізації

підключення до пульта охорони

Будь-яка охоронна система оповіщає про зазіхання на спостережувану територію. Що робити, коли у вас стоїть GSM сигналізація і вона спрацювала, а на телефон надійшло повідомлення? Однозначно, самому їхати на місце події небезпечно, так як ви не знаєте, що може підстерігати. Охоронна сигналізація хоч і злякає зловмисників, але може стати основою неприємностей з оточенням при періодичних помилкових тривоги. Тому встановлення сигналізації з підключенням на пульт охорони державної чи приватної – найбільш ефективний варіант захисту житла, офісу, підприємства, складу, а також матеріальних цінностей. При спрацьовуванні охоронної сигналізації у такому разі виїжджає мобільна група реагування, зазвичай це відбувається протягом 15 хвилин, що залежить від розташування об'єкта.

Охоронне спостереження на сучасному ринку може розвиватися у двох напрямках. Комерційні підприємства, здійснюючи підключення сигналізації Львів, забезпечують замовнику їх цілодобовий нагляд і технічне обслуговування, та при цьому співпрацюють з Держслужбою охорони, що здійснює реагування. Другий варіант полягає в об'єднанні сил комерційних структур охорони, що мають пульти і групи, що курсують по зазначених місцевостей і забезпечують реагування на сигнали, що надійшли.

Вибираємо між Державною службою та приватними охоронними підприємствами

підключення до пульта охорони львів

Якісні датчики і правильно встановлений комплекс – тільки ланки ланцюга. Не менш важливе завдання – підбір пульта охорони. Для цього потрібно звернути увагу на наступне:

 • Швидкість реагування. Найважливіший критерій, яким слід приділити увагу при виборі компанії, якій ви вирішите довірити своє майно, здійснивши підключення до пульта охорони. Тут можна вибирати між Державною службою і ЧОПами. Варто звернути увагу, якою кількістю мобільних груп вони володіють, а також рівномірність їх розподілу, адже від цього також частково залежить швидкість виїзду на об'єкт. Якщо розподіл груп по місту нерівномірний, необхідно поцікавитися, на якій відстані до вашого об'єкту базується найближча з них. У ДСО більше особовий склад і відповідно більша кількість груп, що починають чергування в один час. ПОПи відрізняються більш новими автомобілями та засобами зв'язку, але меншою кількістю бригад, що не завжди дозволяє реагувати так само швидко.
 • Правова основа. На відміну від співробітників Державної охоронної служби, які згідно ЗУ «ПРО міліцію» мають право на затримання, іноді навіть із застосуванням вогнепальної зброї, приватна охорона має менше прав. Приїхавши за сигналом і виявивши там злочинця, вони повинні обов'язково викликати наряд міліції.
 • Пульт моніторингу. Після ухвалення рішення про реагування на повідомлення вашої системи, необхідно переконатися, що станція нагляду забезпечена не менше ніж двома незалежними каналами зв'язку. Це можуть бути телефон і радіоканал або gsm сигналізація і телефон, а резервний канал необхідний на випадок, якщо пропала електрика і стаціонарний телефон знеструмлений. Також станція додатково повинна відправляти відповіді системі про їх прийняття, що робить доставку надійною і дозволяє стежити, як працює комплекс, немає збоїв.
 • Сервісні послуги. Охоронній системі періодично потрібно технічне обслуговування. Компанія, що встановлює пультову охорону, повинна забезпечувати клієнтам цілодобовий технічний сервіс. Тому обов'язково треба дізнатися про наявність гарячої лінії, яка працює 24 години в добу, і можливості в будь-який момент надіслати співробітника для усунення виявлених несправностей.
 • Репутація. Перед укладенням договору, поцікавтеся віком компанії, відгуками клієнтів, що вже відбулися. Можливо, хтось із знайомих дасть вам рекомендації. Від непередбачених ситуацій повністю ніхто не застрахований, але давно працюючі на ринку компанії заслуговують більше довіри, в той час як новостворені намагаються заслужити авторитет.