Які функції може виконувати GSM сигналізація Львів

GSM сигналізація Львів здатна забезпечити захист від потрапляння сторонніх у приміщення, від замикання електропроводки і затоплення, протипожежну безпеку. gsm сигналізацію у Львові ціна залежить від її функціоналу.

охоронна сигналізація львів

Завданням gsm сигналізації Львів є голосове сповіщення (звук сирени) або повідомлення про загрозу на будь-який з пристроїв зв'язку. При спрацьовуванні датчика сигнал тривоги передається абонентам, включеним до бази. Також на телефон можуть надсилатись повідомлення про перебої живлення в приладі, постановки або знятті з спостереження.

Блок сигналізації GSM, або як його ще називають мікрокомп'ютер, централь, обладнаний вбудованим передавачем, який контролює і збирає інформацію з датчиків, що оповіщають про тривогу. Від нього інформація передається до контролера, обробляється і сигнал переходить до системи звукового оповіщення, а також повідомлення або дзвінок про тривожну ситуацію йде на вписані в програму номери телефонів.

GSM сигналізація Львів здатна забезпечити:

 • Захист від небажаного потрапляння сторонніх осіб в приміщення. Виявивши зловмисників, пристрій злякає їх звуком сирени і через пару секунд повідомить абонента про подію.
 • Протипожежну безпеку.
 • Захист від затоплення, замикання електропроводки.
 • Контроль температури в приміщенні або в процесі роботи приладів. Його можна здійснити, підключивши до приладу термодатчики.
 • Прослуховування приміщень, яке можливо за допомогою вбудованого мікрофону.

сигналізація львів

GSM-сигналізацію, при невеликому ризику пограбування, коли в будинку постійно хтось знаходиться або за ним спостерігає охоронне агентство, також можна використовувати для контролю. Так ви зможете знати, коли дитина прийшла додому, про пересування обслуговуючого персоналу. Отримана за допомогою спеціальних датчиків інформація буде надходити у вигляді повідомлень на телефон або на адресу електронної пошти. Багато виробників стали укомплектовувати пристрої виносним мікрофоном, завдяки чому здійснивши дзвінок на карту, ви зможете в зручний час прослуховувати приміщення або контролювати спрацьовування сигналізації.

GSM системи можна розділити на:

 • Пультові.
 • З дозвоном на мобільний телефон.
 • Універсальні.

Яка на gsm сигналізація Львів ціна

gsm сигналізацію у Львові ціна залежить від її функціоналу. Перш, ніж купити охоронні системи, необхідно розібратися в побудові gsm сигналізації, з'ясувати її переваги і недоліки.

купити сигналізацію Львів

На ринку представлено обладнання іноземного та вітчизняного виробництва різної складності і з різними характеристиками, від чого залежить на gsm сигналізацію Львів ціна. Не варто купувати пристрої з дуже низькою вартістю, щоб не довелось через короткий час встановлювати їх заново, адже якісний продукт не може коштувати дешево. При виборі краще зробити акцент на функціональність. Недорогим може бути тільки максимально простий комплект, що не включає додаткові функції.

Моделі різних виробників між собою відрізняються кількістю зон, виділених для охорони, номерів для дозвону, датчиків. Також пристрої можуть працювати від мережі або живитися від автономного джерела, бути оснащені функцією налаштування різних режимів за допомогою підключення до ПК. Зібравши і проаналізувавши інформацію про призначення і функціонал системи, можна підібрати найбільш відповідний варіант для будь-якого приміщення, будь то житловий будинок, офісний центр або торговий майданчик, і після цього буде ясна gsm сигналізація Львів ціна.

Варто скористатися gsm сигналізацією в якості системи охорони

Як правило, основою сигналізації з gsm-оповіщенням є базова станція, в яку входить gsm-модуль, комплект датчиків і пульт управління (може бути бездротовим). Серед її переваг можна виділити:

 • Просте і швидке встановлення сигналізації Львів у приміщенні. Можна облаштувати своїми руками.
 • Можливість застосування на різних об'єктах, навіть там, де немає телекомунікацій.
 • Повноцінний контроль відбувається всередині об'єкта ситуації.
 • Оперативність повідомлення власника про надзвичайну подію.
 • Доступну вартість і відсутність абонплати за користування.

Ціни на сигналізацію

Зручність такої функції, як сигналізація для будинку і приміщень, призначених для ведення бізнесу, зберігання сировини та готових матеріалів, у можливості об'єднання з іншими системами безпечного життя і діяльності. При загорянні завдяки охоронно-пожежній системі:

 • Відключиться вентиляція і запуститься програма видалення диму.
 • Включиться освітлення і розблоковуються виходи, передбачені на випадок аварійних ситуацій.
 • У небезпечній ділянці відключиться електропостачання.

До недоліків gsm сигналізація Львів відноситься наступне:

 • За період, поки інформація про подію передається і відбувається реагування, зловмисник може встигнути вийти і винести з приміщення цінні речі.
 • Поодинці реагувати на тривожний сигнал буває небезпечно, так як ви не знаєте, що очікує на місці.
 • Можуть відбуватися помилкові спрацьовування. Але їх число буде мінімальним, якщо не перестаратися з кількістю датчиків.

купити сигналізацію

Ще однією перевагою gsm сигналізації Львів є важливість передачі даних. Голосові повідомлення надходитимуть на стаціонарний телефон в разі, якщо стільниковий зв'язок недоступний. При цьому не варто забивати в базу багато номерів, адже великий список припускає тривалу передачу інформації. Також при підключенні охоронної сигналізації в години пік дозвін охорони буває проблематичним.

Важливим моментом є час передачі інформації на пост. Коли телефон не зайнятий, деяким системам на це треба до 10 с, що не завжди прийнятно. Sms-повідомлення є більш інформативними і вимагають меншого часу відправлення, до 5 с. До того ж, передавачі повідомлень мають невисоку вартість, їх просто встановити і налаштувати. Але, в сервісних системах даний канал зв'язку частіше необхідний для передачі службових повідомлень, а також управління пристроями, так як sms періодично підвисають на сервері мобільного оператора і не завжди надають оперативне реагування на сигнал. Для усунення недоліку в деяких системах об'єктові пристрої продзвонюються на присутність зв'язку.

Деякі нюанси установки gsm сигналізації Львів

GSM сигналізація – обладнання, що забезпечує високий ступінь захисту. При цьому його можна змонтувати власними силами, адже комплект включає всі необхідні елементи в зборі, а керівництво користувача містить покрокові інструкції з фотографіями. Але якщо ви сумніваєтеся у своїх силах – краще не ризикувати і звернутися за допомогою до фахівців, адже користь принесе тільки правильно встановлена сигналізація. Для цього треба розрахувати кількість датчиків і місця установки, живити їх від акумулятора або загальної мережі. Залежно від специфіки об'єкта, можливе доукомплектування системи додатковими датчиками і пультом.

Необхідно врахувати, що встановлення в неопалювальному приміщенні або на вулиці не завжди бажане, так як більша частина пристроїв не розрахована на роботу при низьких температурах. В холоді сигналізаційні акумулятори замерзають і апаратура стає недієздатною. Також, при установці gsm сигналізації в гаражі або на дачі потрібно передбачити і можливість тривалої відсутності електрики, без якого охоронна сигналізація Львів не буде функціонувати. Моделей, що працюють автономно, ще виробляють не багато, але є такі, які на комплекті батарей можуть справлятися з завданнями безперебійно. При необхідності в тривалому електроживленні також використовуються акумулятори для автомобілів. Для вирішення питання зі стабільністю сигналу необхідно підключення зовнішньої антени, а щоб протидіяти наведенню перешкод, потрібно скористатися опцією оповіщення про погіршення сигналу.

Практичні поради, як вибрати gsm сигналізацію

Ціни на сигналізацію львів

Щоб gsm сигналізація працювала тривалий час і без збоїв, необхідно знати, на що звернути увагу при виборі оптимального варіанту. Тут важливі наступні пункти:

 • Тип об'єкта, в якому планується встановити сигналізацію: будь-яке житлове або нежитлове приміщення, призначене для ведення бізнесу, зберігання продукції або матеріалу. Таким видом сигналізації може бути оснащена система розумний дім. При цьому необхідно врахувати кількість дверей і вікон, наявність обладнання, а також – скільки датчиків буде використано.
 • Вид сигналізації. Залежно від підключення датчика до основного блоку, виділяють дротовий і бездротовий варіанти. Другий більш легкий в монтажі, зручний і практичний.
 • Набір функцій. Кожна з gsm сигналізацій наділена певними можливостями. Так, в пам'ять може вноситися різна кількість абонентів для повідомлення інформації про надзвичайну подію. Також можуть бути відмінності в системі управління та захищеності, а окремі моделі оснащуються екранованим кабелем, що запобігає перешкоди в роботі. З таких пунктів також складається на gsm сигналізацію Львів ціна.
 • Прийом сигналу. За кожною моделлю закріплена можливість передавати інформацію між датчиком і централлю на певну відстань (від 1 до 550 метрів).

Додатково необхідно враховувати виробника, тривалість терміну служби, вартість обслуговування.

Врахувати і запобігти можливі збої в роботі охоронної системи можуть лише знаючі справу фахівці, тому не варто економити і покладатися на себе, а краще звернутися за консультацією і бути впевненим у власній безпеці. На сайті представлений асортимент сучасних пристроїв і зазначена на gsm сигналізацію Львів ціна, тому зручно провести співвідношення ціна/якість та вибрати захист для будь-якого об'єкта за прийнятну ціну та з урахуванням специфіки об'єкта.