Переваги установки сигналізації для квартири Львів

Сигналізація для квартири Львів – найкраща відповідь на питання збереження житла і майна у відсутність господарів. Встановлення сигналізації в квартирі передбачає відповідальність за оперативність реагування на сигнали системи господарями або охоронною службою.

Сигналізація для квартири

Незалежно від місця проживання, всі ми хочемо, щоб житло і домочадці постійно перебували в безпеці. Броньовані двері та міцні грати не завжди вирішують це питання, і найкращим варіантом може стати встановлена сигналізація для квартири Львів.

Завдяки постійному розвитку технологій, на сьогодні розроблені надійні системи і залишається лише вибрати варіант, який забезпечить найбільш надійний захист вашої квартири. При спробі несанкціонованого доступу сторонніх осіб на територію квартири, камери спостереження та датчики руху подають сигнал власникам власності або сповіщають охорону, а також подають світлові або звукові сигнали тривоги.

Використання сигналізації не викликає проблем, так як комплекти супроводжуються докладною інструкцією складання і використання продукції. Додатково, при здачі роботи, компанія-інсталятор консультує замовника з питань використання приладів і завжди можна отримати відповідь на запитання.

Сьогодні можна вибрати і встановити дротові і бездротові варіанти охоронної сигналізації. Дротові більш складні в установці і вимагають участі фахівців. Бездротові моделі представлені класами DIY (встановлюються самостійно), PRO (монтаж проводять фахівці) і гібридними варіантами з ознаками обох класів.

З яких пунктів складається ціна встановлення сигналізації в квартирі

Сигналізація для будинку Львів

Вартість сигналізації для охорони квартири складається з декількох складових, починаючи з марки виробника і закінчуючи складністю встановлення і обслуговуванням. Також вартість встановлення сигналізації в квартирі залежить від виробника, типу території, яка підлягає охороні, особливостей оповіщення. Автономна сигналізація для квартири Львів обійдеться дешевше, ніж система з повідомленням на охоронний пульт, так як за неї немає потреби щомісяця вносити абонентську плату. Але, при цьому, вона не завжди вигідніша, якщо врахувати шкоду, яку можуть нанести проникнення сторонніх осіб на територію об'єкта, пов'язане з крадіжками цінностей, а також витік газу, пожежі чи затоплення.

Сучасні моделі сигналізацій можуть бути різної складність, володіти різним набором технічних характеристик. Тут важливо пам'ятати, що рівень дієвості систем з невисокою вартістю і великим набором можливостей також буде відповідним і швидко вийде з ладу. Відносно недорого може коштувати тільки комплект, що не має додаткових функцій. Крім самої сигналізації, оплатити потрібно буде і вартість послуг організації, яка займеться таким питанням, як встановлення сигналізації в квартирі. Сюди входить виїзд фахівця на об'єкт для оцінювання планування і площі, проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт. При необхідності, вас проконсультують і допоможуть у підборі найбільш прийнятного варіанту, а також навчать, як правильно використовувати обладнання. По закінченні гарантійного терміну можливе укладення договору на післягарантійне обслуговування.

Основні критерії вибору сигналізації для квартири Львів

Вирішивши встановити в квартирі охоронну сигналізацію, необхідно визначитися в наступному:

 • Який спосіб контролю для вас найбільш прийнятний.
 • Як буде розподілена відповідальність за збереження майна.
 • Передача сигналу про надзвичайну подію буде передаватися власникові нерухомості, охоронній службі або на обидва канали.

встановлення сигналізації у квартирі

Перший критерій дозволяє визначитися у виборі охоронної сигналізації, яку можна розділити на наступні типи:

 • Охоронно-пожежні пристрої та інші види сигналізації. Використовуються в квартирах та інших приміщеннях, щоб забезпечити запобігання витоку газу, задимлення, затоплення. При таких перевагах, вони не можуть захистити від зламів і пограбувань.
 • Системи відеоспостереження. Дана категорія використовується для ідентифікації гостей та загального нагляду за територією. Такі системи складаються з камер, обладнання для трансляції та пристрої для перегляду знятої інформації. Щоб правильно укомплектувати охоронне відеоспостереження Львів, необхідно враховувати територію, яка буде підлягати нагляду, і умови, в яких воно буде працювати.
 • Системи контролю і управління доступом використовуються для охорони багатоквартирних будинків і садиб, надійний спосіб запобігання ситуацій, пов'язаних із несанкціонованим доступом. За вартістю їх встановлення обходиться порівняно дорого як для однієї квартири, тому рекомендується замовляти всім під'їздом або будинком.

Крім такого питання, як встановлення сигналізації в квартирі, необхідно вирішити, на кого ляже відповідальність за оперативність реагування на сигнали системи. Розподіл відповідальності ділить охоронну сигналізацію для квартири на:

ціна встановлення сигналізації у квартирі

 • Автономну. Сигнали передаються власнику квартири. Вартість її відносно невисока, але є одна негативна особливість. Власник не завжди може вчасно зреагувати на тривожний сигнал і приїхати на об'єкт, що охороняється в лічені хвилини. В такій ситуації вся відповідальність за збереження майна повністю лягає на нього.
 • Централізовану систему. Інформація про небезпеку надходить у спеціальну службу (швидкого реагування, пожежну). Такі компанії дорожать своєю репутацією, в кожному районі патрулює їх мобільна група, яка відразу ж виїде на місце події для усунення ситуації, що склалася. Вартість послуг компенсується можливістю відшкодування збитку, якщо відповідальні особи не прибули на об'єкт вчасно.

Ще один значущий фактор при установці сигналізації для квартири Львів – тип передачі інформації:

 • Дротовий. Відрізняється порівняно невисокою вартістю, відсутністю фізичних перешкод для передачі сигналу, можливістю видалення датчиків до 400 м від центрального блоку. У той же час, при пошкодженні кабелів знижується надійність передачі сигналу, такі системи залежні від мережі електроживлення, порушують загальний дизайн квартири.
 • Бездротовий. Перевагами даного методу є можливість змінювати місце розташування устаткування, простота встановлення, ефективність передачі сигналу, незалежність від наявності електроенергії. До недоліків відносяться необхідність зарядки акумулятора або зміни батарей, залежність ві радіоперешкод, залежність від покриття мережі та якості сигналу, а також більш висока вартість порівняно з дротовою сигналізацією.

Як встановлюється сигналізація для квартири Львів

В такому важливому питанні, як охорона власності, не варто покладатися на свої сили, якщо ви не є фахівцем у даній галузі. Довірившись професійним установникам, необхідно розраховувати на такі етапи проведення робіт:

Сигналізація для квартири львів

 • Виїзд на об'єкт для вивчення території, можливих особливостей квартири, з якими доведеться зіткнутися в процесі робіт.
 • Підготовка пропозиції, в якій зазначаються характеристики устаткування, пропонованого до встановлення сигналізації Львів, вартість, терміни монтажу. Додатково може бути представлений ескізний креслення зі схемою прокладці кабелю (при дротовій системі) і можлива розстановка обладнання.
 • Укладення договору, в якому зазначаються терміни поставки обладнання та виконання робіт, умови оплати і зобов'язання двох сторін.
 • Монтажні та пусконалагоджувальні роботи, підготовка системи до введення в експлуатацію.
 • Здача об'єкта та навчання осіб, які будуть задіяні в експлуатації обладнання.

Після закінчення гарантійного терміну компанія-інсталятор надає замовникам можливість підписання договору на гарантійне обслуговування з повноцінною технічною підтримкою.

Також варто звернути увагу на охоронні системи, інтегровані з відеокамерами. При спрацьовуванні сигналізації для квартири Львів записується ролик, який доступний власнику приміщення і співробітникам охоронного підприємства, що виключає помилкові виклики, адже всі бачать, що відбувається на об'єкті.

Яка найбільш ефективна сигналізація для квартири Львів і кому довірити спостереження

Ознайомившись з плюсами і мінусами різних типів сигналізації, можна зробити попередні висновки, якій з них віддати перевагу. Але, завжди краще отримати кваліфіковану консультацію фахівців, які врахують всі нюанси приміщення і допоможуть з встановленням. Однозначно, не варто брати дешеві моделі, які не виконують більшу частину вимог. Таку сигналізацію легко обійти і вона стане звичайною витратою коштів і часу. Краще вибирати продукцію перевірених марок. Тоді ціна встановлення сигналізації в квартирі буде вище, але натомість вона стане надійним охоронцем вашої квартири.

Сигналізація для квартири у Львові

Якщо ви вирішили вибрати бездротову сигналізацію – необхідно звернути увагу на дальність роботи пристрою. Більша відстань прийому означає надійність передачі в несприятливих умовах роботи. Також необхідно визначитися, чи будуть встановлюватися додаткові датчики з реакцією на витік газу, дим, затоплення і т. д. і підбирати систему з можливістю підключення таких пристроїв. При виборі централізованої системи безпеки Львів додатково необхідно продумати, кому довірити нагляд за своєю квартирою. Вибирати можна між позавідомчою охороною та ПП. При цьому слід враховувати:

 • Показники надійності організації, найкращим з яких є відгуки клієнтів.
 • Час роботи компанії і досвідченість працівників у сфері спостереження за власністю.
 • Кількість мобільних груп, що виїжджають за сигналом тривоги.
 • Спектр послуг, які надає охоронне бюро.
 • Цінову політику.

Кожна компанія має свої особливості і методи обслуговування клієнтів, але обирати їх варто також виходячи з вашої конкретної ситуації, не надто вдаючись у економію, так як квартира в відсутність мешканців повинна бути під надійною охороною.