Навіщо необхідно встановлювати охорону квартир Львів

Охорона квартир Львів необхідна для попередження появи непроханих гостей на території власності. Встановлення охорони квартири здійснюється бригадою кваліфікованих фахівців, у яких є досвід роботи з технічними охоронними засобами.

охорона квартир

Охорона квартир Львів попередить появу непроханих гостей на території вашої власності. Про це варто замислюватися не в момент непередбаченої ситуації, яка вже відбулася, а заздалегідь, так як будь-яка охоронна система обійдеться набагато дешевше, ніж збиток, який може бути нанесений.

Єдиною можливістю гарантованого захисту майна від посягання сторонніми особами, є нагляд за квартирою. Оптимальний варіант - пультова охорона квартир Львів, яка забезпечується цілодобовим наглядом і, при необхідності, швидким реагуванням мобільних груп.

Охорона квартир Львів є багаторівневим завданням і починається вона з встановлення обладнання, яке повинно бути сертифіковане. В іншому випадку безперебійна охорона об'єкту є сумнівною. Встановлення охорони квартири здійснюється бригадою кваліфікованих співробітників, у яких є досвід роботи з технічними охоронними засобами. Але, попередньо, на об'єкт повинен виїхати фахівець для обстеження об'єкта, аналізу його укріпленості. Він же проконсультує з питань підбору обладнання, встановлення, оцінить обсяги робіт і прорахує їх вартість, погодить із замовником технічні особливості. Всі квартири різні і іноді буває потрібна незвичайна конфігурація датчиків або охоронна сигналізація не вирішує проблеми. При цьому в обов'язковому порядку враховуються побажання замовника з питань, як пристрої впишуться в інтер'єр і яку суму він готовий виділити на охорону квартири Львів. Але в основних технічних питаннях останнє слово залишається за фахівцем. Адже тільки професіонал може оцінити можливість загроз і дати висновок з питання кращого захисту об'єкту від несанкціонованих проникнень.

Дія охоронних систем для квартири направлена на запобігання несанкціонованого доступу до майна з метою грабежу і інших позаштатних ситуацій. Вони можуть реагувати на рух, відкриття, розбиття, вібрацію, а також загоряння, витік води та газу.

Охоронні комплекти, мета яких - захист квартири, можуть складатися з камер спостереження, датчиків різного спрямування, сповіщувачів та оповіщувачів, приймально-контрольних пристроїв, серверу для зберігання повідомлень, gsm-дозвонщиків.

В яку суму обійдеться встановлення охорони квартири

Багато людей задаються питанням, в яку суму може обійтися охорона квартир Львів. Назвати повну вартість відразу неможливо, так як вона залежить від різних нюансів:

охорона квартир Львів

 • обраної системи захисту;
 • масштабів квартири;
 • особливостей оповіщення;
 • району, в якому знаходиться будівля;
 • побажань замовника.

Системи захисту виробляються різних марок. За пристрій від виробника з хорошою репутацією доведеться заплатити більше, але так ви будете впевнені в надійному захисті квартири у вашу відсутність.

встановлення охорони квартири

Сигналізація, що працює автономно, обійдеться дешевше системи, що відправляє повідомлення на охоронний пульт, так як тут щомісяця не нараховується абонентська плата. Але, при цьому, вся відповідальність за несвоєчасне реагування лягає на господарів квартири. Укладений договір з охоронною компанією та щомісячне внесення оплати за послугу охорона квартир Львів передбачає відшкодування збитків власникам, якщо група реагування, що виїхала за адресою, не прибула вчасно і не зуміла правильно зреагувати на ситуацію.

Так як моделі систем для охорони виробляються різної складності, з різним набором характеристик, слід розуміти, що ціна їх має бути відповідною. Недорогими можуть бути тільки найпростіші пристрої, що не мають додаткових функцій. Чим ширше діапазон елементів – тим вище буде їх вартість. Крім самого обладнання, необхідно буде оплатити послуги організації з встановлення охорони квартири, в яку входить виїзд на об'єкт співробітника для оцінки площі і планування квартири, монтажу і проведення пусконалагоджувальних робіт. По закінченні гарантійного терміну, з такою компанією можна укласти договір післягарантійного обслуговування.

Відмінності дротових і безпровідних охоронних систем для квартири

По тому, як передається сигнал, системи безпеки Львів можуть бути дротовими і бездротовими. Обидва варіанти мають особливості, тому можна виділити наступні плюси і мінуси:

встановлення охорони квартири

 • Дротові системи охорони квартир Львів відрізняються надійністю і простотою в експлуатації. Не становить проблем і обслуговування таких моделей. По проводах сигнал проходить краще, ніж за допомогою радіохвиль, а при відключенні електроенергії можна використовувати резервний акумулятор. За вартістю така система зазвичай обходиться дешевше аналога, але тут треба дивитися, яка кількість кабелю потрібно для монтажу. Даний спосіб встановлення охорони квартири найбільш зручний під час проведення будівельних і ремонтних робіт. Однак провід легко знайти і перерізати, тому у деяких замовників подібні системи охорони викликають побоювання.
 • В бездротовому методі не передбачена прокладка кабелю і його вибирають для обладнаних квартир і там, де з якоїсь причини прокладання проводів буде недоречним. Працюючи автономно, на власних батареях або акумуляторі, система зручна в місцях, де електрика недоступна. Незручність становлять тільки необхідність періодичної заміни батарейок і розташування датчиків не на надто великій відстані від управлінської панелі. Також бездротова сигналізація для віддаленого нагляду за подіями в квартирі може підключатися до комп'ютера або телефону. Включається і вимикається система охорони квартир Львів за допомогою цифр заданого пароля на клавіатурі, брелоку, панелі індикації або мобільного телефону.

Чому послугу охорона квартир Львів замовляють у нас

Кожен власник хоче, щоб його квартира і те, що в ній знаходиться, завжди була під надійним захистом. При цьому далеко не в кожній родині хтось постійно перебуває вдома, тому мешканці все частіше вдаються до встановлення охоронних систем. Щоб квартира постійно перебувала під надійним захистом, монтаж приладів необхідно довірити кваліфікованим фахівцям. Якщо ви не володієте необхідними знаннями та вміннями, не варто самостійно виробляти навіть прокладку кабелю. Не слід доручати і будівельникам, адже неправильний монтаж може призвести до збоїв у роботі системи, як і непродуманий проект зробить її неефективною.

охорона квартир

Встановлення охорони квартири, як правило, проводиться компанією, яка реалізувала її. За вказаною адресою до замовника виїжджає фахівець, який здійснить прокладання проводки, встановлення та налаштування обладнання, а також інші необхідні дії.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте повноцінний захист нерухомості від вторгнення сторонніх осіб і інших непередбачених обставин, завдяки правильному встановленню датчиків, що перекривають периметр території. Додатково ми пропонуємо встановлення допоміжного обладнання, яке, при необхідності, повідомить про загоряння, задимленість, затоплення. Ми вирішуємо будь-які питання, пов'язані з нестабільним функціонуванням обладнання, а також забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Звернувшись до нас, замовник отримує комплекс таких послуг:

 • Виїзд на об'єкт з метою огляду об'єкта для оцінки площі і планування.
 • Складання плану розміщення системи охорона квартир Львів.
 • Підбір необхідних елементів системи.
 • Проведення монтажних і пусконалагоджувальних робіт.
 • Здачі/прийняття робіт, а також навчання використанню обладнання.

Який захист квартири найбільш ефективний від крадіжок та зламів

Сьогодні найкраще від крадіжок та зламів убезпечать такі системи безпеки як сигналізація і відеоспостереження Львів. При цьому сигналізація може працювати як автономно, так і виводитись на пульт централізованої охорони квартир Львів. І якщо в першому випадку повідомлення про непроханих відвідувачів надходить власнику нерухомості на телефон, а в квартирі включається відлякуючий сигнал тривоги, то в другому за майном доглядають державні підрозділи або що належать до приватних охоронних фірм.

охорона квартир Львів

Для запобігання нестандартних ситуацій, в квартирі встановлюються датчики, що реагують на рух (використовуються лазерні промені), тепло (з інфрачервоними датчиками) і контролюючі певні квартирні зони. На нижніх поверхах також необхідно встановити віконні датчики, що реагують на відкриття. Вони кріпляться на дві частини вікна і спрацьовують, коли їх намагаються роз'єднати. При несанкціонованому проникненні, пристрої системи охорона квартир Львів спрацьовують і повідомлення надходить на пост охоронної фірми. Черговий повідомляє інформацію мобільній бригаді, яка чергує у вашому районі, і та негайно виїжджає на місце події. Зазвичай у місті, на це потрібно до 5 хвилин, а в сільській місцевості час може бути збільшено до 10-15.

Тим, хо проживають вище другого поверху, крім останнього, достатнє встановлення охорони квартири з мінімальним набором, у який входять:

 • датчики руху і відкриття дверей (можна встановити тільки в коридорі);
 • панель з кнопками для встановлення/зняття з охорони;
 • приймально-передавальний пристрій для зв'язку.

Якщо такий варіант вам здається ненадійним, варто розглянути розширений комплект, в який входять охоронна сигналізація Львів з можливістю блокування місць можливого проникнення сторонніх, монтаж датчиків на всі двері і вікна, домофон з записуючої функцією, а також система відеоспостереження з тривалим зберіганням інформації і кнопка тривоги для виклику мобільної бригади при надзвичайній ситуації.