Переваги установки системи дротового відеоспостереження у Львові

Установка відеоспостереження Львів забезпечить збереження вашого майна. Одним із варіантів забезпечення відеоспостереження Львів є дротові камери відеонагляду.

Провідниковий відеонагляд

Якщо виникла потреба в ефективному способі забезпечення охорони власності, кращий варіант – встановлення відеоспостереження Львів. Так, за допомогою програмно-апаратного комплексу, який використовується для організації відеоспостереження та фіксації того, що відбувається, можна завжди бути в курсі, що відбувається на території, що цікавить, незалежно від того, на якій відстані від неї ви знаходитесь. Навіть будучи в іншій країні у відрядженні або відпочиваючи на морі, ви будете знати, що відбувається в певний момент вдома або в офісі, на виробництві. Також, у разі виникнення надзвичайної ситуації, інформація, знята на камеру відеоспостереження, може стати вирішальною в доказі чиєїсь невинуватості.

Системи відеоспостереження Львів складаються безпосередньо з пристрою зйомки, відеореєстраторів, приладів для обробки, архівації та зберігання матеріалу, а також пристроїв відображення знятої інформації. Специфіка і площа об'єкту, що охороняється, безпосередньо визначають кількість необхідної техніки.

У чому переваги дротового підключення відеоспостереження у Львові

У сучасних системах безпеки застосовуються два основних види обладнання, передача сигналу у яких здійснюється дротовим або бездротовим способом.

відеоспостереження львів

Дротова система відеоспостереження Львів вважається класичним варіантом, придатним як для внутрішнього, так і зовнішнього використання. Найбільш ефективною вона є на об'єктах невеликих розмірів, де немає необхідності в прокладанні тривалих ліній комутаційних кабелів, відсутні несприятливі умови, пов'язані з кліматом, і радіоперешкоди.

Монтаж такої системи обійдеться дорожче за необхідності створення окремої кабельної інфраструктури, яка становить істотну частину витрат. Ще одним мінусом можна вважати неможливість переміщення камери з місця на місце, але це не зменшує попит на неї, завдяки:

 • Стабільній роботі, яка не залежить від електромагнітної обстановки.
 • Простоті налаштування та обслуговування, надійності експлуатації.
 • Великої дальності трансляції відеосигналу (на відміну від бездротових камер).
 • Відносно невеликій вартості самого обладнання.

У порівнянні з WIFI приладами, дротові камери відеонагляду забезпечують більше захоплення території для передачі відеосигналу. Вони менш схильні до впливу електромагнітних перешкод і з допомогою різних апаратних засобів забезпечують прийнятну якість зображення. Тобто, тут завжди можна розраховувати, що картинка неодмінно надійде в рекордер і повноцінна охорона будинку Львів буде забезпечена.

встановлення відеоспостереження львів

Кабельні пристрої не вимагають постійного технічного обслуговування і контролю, вони не настільки схильні до помилкових тривог. Торкаючись питання конфіденційності, варто відзначити, що, при бездротовій передачі інформаційних даних, їх захоплення більш імовірне. Також дротова система виключає наявність додаткових налаштувань і більш проста в монтажі. Особливо це стосується аналогових пристроїв. Один і той же кабель може забезпечувати живлення і відео. Вони не сприйнятливі до перешкод від бездротових мереж і різних приладів.

У деяких ситуаціях прокладка кабелю є технічно неможливою або недоцільною, але, якщо умови рівні, – більш надійною, вигідною і простою є встановлення дротових технологій.

Як відбувається передача сигналу в дротовій системі відеоспостереження

Для здійснення передачі сигналу в дротовій системі застосовуються:

системи відеоспостереження львів

 • Оптоволокно. Без використання додаткових підсилювачів відеосигнал транслюється на невелику відстань. При цьому можлива передача великих обсягів інформації завдяки частоті понад 10 млрд біт/с. Даний варіант підходить для об'єктів, що потребують найбільш уважного нагляду.
 • Вита пара. Характеризується хорошим співвідношенням якісних характеристик і вартості, має високий захисний ступінь. Відеосигнал може передаватися на відстань понад 200 метрів. Вбудовані видеопередатчики і приймачі сприяють трансляції звуку і відео. Вони ж виступають і в якості трансформаторів.
 • Коаксіальний кабель. Вважається найбільш дорогим варіантом, але дуже надійний і не потребує наявності додаткових пристроїв. Здатний передати інформацію на відстань до 400 м.

Якщо складно визначитися у виборі при необхідності систему відеоспостереження купити – варто звернутися до професіоналів, які порадять кращий варіант установки в конкретному випадку.

Чому при монтажі дротового відеоспостереження необхідно звернутися за допомогою до фахівця

монтаж відеоспостереження

Неправильна встановлення відеоспостереження у Львові спричиняє збої в роботі системи, і вона згодом може нечітко передавати зображення або звук. Наприклад, при неправильній побудові конфігурації, по мірі збільшення відстані до камери, відбувається погіршення якості сигналу. Також під час проводки кабелів стіни з бетонних блоків і інші перешкоди можуть викликати певні ускладнення в роботі, близьке розташування високовольтної лінії передач спричинить перешкоди в зображенні, а дроти, що стирчать, зіпсують зовнішній вигляд приміщення або фасаду. Тому, подібні роботи краще довірити кваліфікованим фахівцям, які врахують всі нюанси, зроблять правильний розрахунок, складуть кошторис і встановлять обладнання. Тільки майстер, який знає тонкощі справи, допоможе підібрати якісні матеріали і правильно побудувати конфігурацію системи, особливо у випадках, коли необхідно встановити камери відеоспостереження на великій відстані.

Дуже важливо, щоб компанія, в яку ви звернетеся, надавала послуги з проектування робіт, адже саме на цьому етапі прораховується кількість камер, а також визначаються способи і місця встановлення приладів, фокусна відстань між об'єктивами і зоною огляду. До того ж, при складанні проекту знаходиться оптимальний баланс між площею зони спостереження і можливістю розпізнавання об'єктів в кадрі, кількістю і типом встановлених камер.

Де необхідна встановлення відеоспостереження Львів

Монтаж відеоспостереження сьогодні замовляють як власники бізнесу, так і приватні особи. Маючи можливість в будь-який момент побачити певну територію, людина знаходить спокій і впевненість у безпеці майна, правильності виконання дій робітниками. Завдяки встановленій системі відеоспостереження, можна запобігти несанкціонованому проникненню на територію сторонніх, крадіжки продукції, викраденню автомобіля, а також забезпечити громадський порядок.

Установка відеоспостереження у Львові можлива на території і всередині приватних будинків, дач і квартир, складських приміщень та гаражів, автомобільних стоянок, банків і офісів, підприємств громадського харчування і магазинів, лікувальних закладів, виробничих комплексів, аеропортів і вокзалів, а також інших місць великого скупчення народу.

Де замовити монтаж дротового відеоспостереження Львів і послуги з обслуговування системи

Займаючись наданням послуг у сфері забезпечення захисту і безпеки, наша компанія гарантує клієнтам спокій у житті і бізнесі, виїжджаючи в будь-який район Львова і області для встановлення необхідного обладнання. За бажанням замовника, монтаж відеоспостереження, в тому числі дротового, можливий також у будь-якому куточку України. У перелік наших послуг входять:

системи відеоспостереження купити

 • Складання проекту згідно з технічним завданням.
 • Допомога в підборі оптимальної конфігурації системи.
 • Установка і налаштування систем відеоспостереження Львів.
 • Сервісне обслуговування і ремонт.
 • Інтеграція в інтернет, комп'ютерну мережу, телебачення.

Додатково ми проводимо технічну консультацію, підтримку та інженерний супровід робіт. У нас на сайті також можна систему відеоспостереження купити і замовити доставку вибраного обладнання.

Види дротових IP і міні-камер відеоспостереження у Львові

Спосіб установки визначає застосування камер відеоспостереження Львів різного виконання. Дані прилади можуть бути:

 • циліндричними мініатюрними;
 • з корпусом у вигляді прямокутника;
 • модульними пристроями (які не мають корпусу).

Прихована міні-камера дротового підключення надійна і в обслуговуванні практично не потребує протягом повного експлуатаційного періоду, забезпечує стійку передачу інформації. Щоб побудувати таку систему відеоспостереження у Львові, переважно використовуються аналогові камери. Їх перевага перед іншими варіантами полягає в меншій критичності до підвищення робочої температури. Особливо цей момент актуальний, якщо необхідна глухе закладення пристрою в стіну.

Коли прилад необхідно встановити на стіну або іншу конструкцію, в більшості випадків застосовуються кубічні або циліндричні міні-камери. Вони оснащені надійним захистом від впливу зовнішніх факторів і можуть бути застосовані до будь-якої сторони будівлі. Безкорпусні прилади можна встановлювати і в предметах з метою прихованого відеоспостереження. Дротові міні-відеокамери відрізняються простими підключенням і налаштуванням, а також невеликою ціною.

Дротові IP камери Львів краще бездротових варіантів з наступних причин:

 • Більш надійні завдяки кращому захисту інформаційних даних.
 • Прилади дозволяють передавати значні обсяги інформації.
 • Вплив сторонніх перешкод мінімальний.

Також, варто врахувати, що при схожому наборі параметрів і технічних характеристик, дротове обладнання за ціною більш доступно ніж WIFI камери.