З якою метою проводиться встановлення сигналізації Львів

Встановлення сигналізації Львів – надійний спосіб запобігання несанкціонованого проникнення сторонніх осіб в приміщення. Ціна встановлення сигналізації залежить від багатьох факторів, серед яких основний – складність вироблених робіт.

gsm сигнализация

Встановлення сигналізації Львів використовується при бажанні забезпечити нерухомість від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб. Вона може бути облаштована як в квартирах, будинках, гаражах, на дачах, так і в офісах, торгових та виробничих приміщеннях. Одна її присутність на об'єкті – потужний психологічний чинник для відлякування непроханих гостей, треба тільки підсвічування розташувати на ділянці, що добре оглядається. В іншому випадку їх злякає досить гучним звуком сирена.

Під системою сигналізації в цілях охорони мається на увазі сукупність засобів, які діють спільно. До них відносяться сповіщувачі, сирени, пристрої прийому та обробки сигналів. Прилад здатний оповістити як безпосередньо про проникнення на територію об'єкту, так і про пошкодження його меж. Ціна встановлення сигналізації залежить від багатьох факторів, серед яких основний – складність вироблених робіт.

Принцип функціонування системи можна розбити на наступні пункти:

 • Отримання сигналу датчиками.
 • Реагування світло - і звукосигналом.
 • Повідомлення охоронної компанії.
 • Виїзд групи реагування.

gsm сигнализація Львів

До складу багатьох систем входять датчики руху, які реагують на зміну теплових випромінювань при появі сторонньої людини. Щоб уникнути помилкових сигналів, монтаж сигналізації Львів краще здійснювати подалі від джерел тепла і від вікон, щоб на неї не потрапляли промені сонця. Радіохвильові сповіщувачі виявляють сторонній об'єкт завдяки вимірюванню відбитих радіосигналів. Такий сигнал здатний проникати крізь стіни та датчики цього типу часто використовуються на великих об'єктах.

Межі контрольованого об'єкта чітко визначаються в момент проектування сигналізаційної системи. Датчики важливо встановити так, щоб були відсутні «сліпі зони», тобто територія була повністю під наглядом. Спрацьовування сирени залежить від налаштувань. Найбільш часто використовуються наступні види датчиків:

 • Руху. Монтаж сигналізації Львів можна зробити як всередині, так і зовні будівлі. Здійснюють контроль за проникненням порушників на спостережувану територію. Реакція відбувається на рух. При наявності домашніх вихованців, щоб уникнути частих помилкових сигналів, краще встановити прилади з захистом, що реагують тільки на людини і великих тварин.
 • Розбиття. Відбувається реакція на розбите скло, відповідно спрацьовує при пошкодженні вікон. Контролюють проникнення сторонніх осіб з вулиці.
 • Комбіновані. Чутливі до розбиття скла і руху.
 • Відкриття. Встановлюються на дві половинки об'єкта і при їх розмиканні лунає гучний сигнал.
 • Вібраційний. Реагує в момент впливу силою на поверхню, що підлягає спостереженню.

gsm сигнализация Львів ціна

Чим більше датчиків підтримується, тим краще. У системах часто зустрічаються і теплові пристрої, а також ті, що реагують на витік води та газу. Часто для швидкого сповіщення про подію використовуються спеціальні кнопки. Вони можуть виглядати у вигляді брелоків і бути стаціонарні. Ще одна перевага своєчасного захисту території – можливість передавати сигнал за допомогою мережі інтернет або gsm сигналізації.

Для зручного контролю охорони будинку і, як наслідок, оперативного реагування, система дробиться на невеликі ділянки (фасад, тил будівлі, двері, вікна). Приймально-контрольні пристрої класифікуються в залежності від підключених до них зон. Чим їх більше, тим потужніше потрібен прилад (централь), на який передаються сигнали. При отриманні інформації, він аналізує ситуацію і передає сигнал на охоронний пульт, телефон абонента, а також включає сирену.

Яка ціна встановлення сигналізації у Львові

Ціна встановлення сигналізації складається з таких факторів, як виїзд фахівця на об'єкт для вивчення нюансів приміщення, вартість обладнання, складання кошторису, проектно-інсталяційних робіт та налаштування приладів. Чим складніше обрана система, а відповідно надійніше захист, тим вище буде ціна встановлення сигналізації.І хоча в інтернеті можна знайти багато порад по збірці системи безпеки власними силами, економити на безпеці житла і бізнесу не варто, інакше це може обійтися набагато дорожче.

Звернення до фахівців є гарантією якісного встановлення і надійної роботи охоронної сигналізаційної системи. Зазвичай її встановлюють з відеодомофоном. Крім ціни на встановлення сигналізації, необхідно розраховувати на щомісячну абонплату. При монтажі автономної установки постановка / зняття сигналізації відбуваються за допомогою дзвінка або повідомлення, при цьому щомісячна оплата послуг відсутня.

встановлення gsm сигнализації

Деякі нюанси, що виникають при роботі сигналізації

Вибираючи охоронну сигналізацію Львів, необхідно розуміти, якими вона повинна бути наділена характеристиками і з якою метою буде використана, в якому приміщенні. Тільки правильно підібраний пристрій зможе повністю убезпечити будь-яку будівлю, тому, при покупці необхідно знати загальну площу об'єкту, який буде підлягати охороні, і прибудинкової території, кількість дверей і вікон. Також необхідно врахувати наявність балконів, лоджій і терас. Не останнє питання при встановленні сигналізації Львів - відстань від об'єкта до охоронної фірми, а також розташування сусідських будинків.

До встановлення можуть бути запропоновані датчики, що реагують на відкривання дверей та вікон, рух на території, удар, вібрацію або розбиття. При їх використанні іноді трапляється помилкова тривога, яка є зайвим приводом для переживань і штрафів за недотримання правил використання техніки. Так, перед виходом з дому, щоб уникнути протягів і руху фіранок, вікна і кватирки необхідно щільно закривати. Якщо в будинку знаходяться тварини, варто купити сигналізацію зі спеціальним захистом, яка буде реагувати тільки на людину. Якщо, крім інших датчиків, використовуються сповіщувачі, що реагують на звук, перш ніж виїхати з дому, необхідно відключити всю техніку, що видає сигнали.

Щоб уникнути непорозумінь з охоронною компанією, варто звернути увагу на інтегровані відеокамери. При їх використанні, при спрацьовуванні сигналізації записується ролик, який буде доступний співробітникам охоронного підприємства і господареві, що виключає помилкові виклики, так як всі бачать, що відбувається на об'єкті.

З яких етапів складається встановлення сигналізації Львів

встановлення gsm сигнализації львів

Найбільш прості види сигналізації можна встановити самостійно, але є моделі й особливості території, де без допомоги фахівців не обійтися, інакше обладнання буде працювати неправильно. Довірившись кваліфікованим встановлювачам, приготуйтеся до наступних етапів:

 • Знайомство з об'єктом.
 • Прорахунок і підготовка пропозиції.
 • Підписання договору.
 • Безпосереднє встановлення сигналізації Львів.
 • Здачі/прийняття робіт.

Після звернення в організацію, яка займається продажем і встановленням охоронних систем, на зазначений об'єкт виїде фахівець, який вивчить особливості території, де буде працювати пристрій. Для прийняття замовником рішення, підготувати пропозицію з технічною специфікацією і прописаними характеристиками обладнання, вартістю та термінами монтажу. Специфікація може бути доповнена кресленням зі схемою розміщення обладнання та можливим прокладанням кабельних трас. Після підписання договору, де вказуються терміни виконання робіт, умови оплати і зобов'язання сторін, виконавець приступить до встановлення сигналізації Львів, яка включає монтаж і пусконалагоджувальні роботи.

Монтаж сигналізації Львів вимагає часу, але зате можна бути впевненим, що власність знаходиться під надійною охороною. На останньому етапі відбувається здача/прийняття замовником виконаних робіт, а також навчання осіб, які будуть задіяні в експлуатації об'єкта. Також виконавцем замовнику буде переданий пакет документів, включаючи і бухгалтерію. Під час гарантійного періоду встановлювачами надаються повноцінна технічна підтримка системи, а також безоплатне усунення рекламацій, що сталися не з вини замовника. Після його закінчення може бути підписаний договір на післягарантійне обслуговування.

Між якими видами сигналізації необхідно зробити вибір

монтаж gsm сигнализації

Встановлення сигналізації Львів проводиться двох основних видів:

 • Автономна. В основному можна зустріти в навчальних закладах, на заводах. Сигнал виводиться на телефон або пульт співробітникові, відповідальному за безпеку. Можливий варіант, що сигнал нікуди не відправляється, а тільки спрацьовує сирена, що відлякує порушника.
 • Централізована. Тривожний сигнал виводиться на центральний пульт і при його надходженні на контрольований об'єкт, в найкоротший час прибуває група реагування.

встановлення сигналізації Львів проводиться двома методами:

 • Дротовий. Сповіщувачі з централлю взаємодіють за допомогою проводів. Зручно виробляти на етапі будівництва або ремонтних робіт, а потім вже – коригувати налаштування і підключення.
 • Бездротовий. Елементи зв'язуються по радіоканалу. Рекомендований, коли немає можливості провести дротову сигналізацію.

Також дротове відеоспостереження Львів дозволяє розташовувати датчики на великій відстані від центрального пульта, можна порадити для будівель великої площі. Для звичайної міської квартири більше підійде сигналізація, оснащена бездротовими датчиками, які передають сигнал за допомогою радіохвиль.