Де замовити якісне сервісне обслуговування домофону

Послуга домофон сервіс Львів передбачає виявлення несправностей, підтримання системи в робочому стані та забезпечення надійної експлуатації. Обслуговування домофона Львів обійдеться дешевше, ніж придбання та встановлення нового апарату, замість того, щоприйшов в непридатність.

домофон сервіс Львів

Послуга домофон сервіс Львів включає складові, без яких безперебійне функціонування системи неможливо. Завдяки їм домофон буде працювати без поламок і відповідати сучасним нормам. Хоча конструкція пристроїв забезпечує їх надійну та безперервну роботу тривалий час, якщо періодично не проводити обслуговування домофонів Львів, вони можуть передчасно перестати працювати.

При наявності договору на обслуговування домофон сервіс Львів, досить прибуття майстра на об'єкт і питання буде вирішено в короткий час. Обслуговування системи включає регулювання елементів, налаштування та програмування, серед яких:

 • Діагностика несправностей, обривів проводки та їх усунення.
 • Перевірка і регулювання доводчика, контактів управлінської плати, гучності пристрою для переговорів.
 • Перепрограмування.

Завданням домофон сервіс Львів є попередження несправностей, підтримання системи в робочому стані, забезпечення надійної експлуатації. Всі маніпуляції проводять фахівці організації, з якою укладено договір, а мешканці щомісяця вносять невелику абонентську плату.

Варто укладати договір на технічне обслуговування домофонів Львів

Встановивши домофон, багато хто відмовляються від регулярного обслуговування приладу, вважаючи його додатковим викачуванням грошей з клієнтів. Насправді все виглядає трохи інакше, і подібні роботи уберігають пристрій від передчасних поламок і заощаджують кошти, адже профілактика несправностей обходиться набагато дешевше заміни елементів або системи в цілому.

обслуговування домофонів Львів

Домофон є досить складним пристроєм. Він комплектується доводчиком дверного полотна, панеллю для виклику, електромагнітним замком, блоком живлення, зчитувачем інформації (якщо використовуються електронні ключі), переговорними пристроями, проводкою, що з'єднує елементи. Щодня прилад багаторазово експлуатують як мешканці будинку, офісу, так і їх відвідувачі, тому, щоб раптова поламка не стала для всіх несподіваною, потрібно з фірмою, що здійснила встановлення, укласти договір на технічне обслуговування. Про таку можливість організації попереджають при монтажі домофону, і категорично відмовлятися від неї не варто, так як в результаті домофон сервіс Львів обійдеться вигідніше, ніж придбання та встановлення нового апарату, а ви отримуєте відмінне функціонування системи протягом терміну служби.

Де замовити якісне обслуговування домофон сервіс Львів

ремонт домофонів Львів

Найчастіше причиною поломок домофонів є грозові розряди і перепад напруги. Тривала експлуатація пристрою без періодичного обслуговування також може призвести до виникнення несправностей і прилад почне видавати свист, потріскування. Іноді пропадає підсвічування або сигнал при торканні до кнопки виклику. Продовжити період їх служби допоможе своєчасне обслуговування домофонів, що є одним з напрямків діяльності домофон сервіс Львів.

Займаючись продажем і монтажем охоронних систем Львів, в тому числі домофонів, кваліфіковані співробітники нашої фірми зроблять ремонт домофонів Львів будь-якої складності, як для житлового фонду, так і контрольно-пропускного пункту, офісного центру або промислового підприємства. Вартість робіт визначається виходячи з характеру несправності в процесі огляду та діагностики обладнання, які можуть бути зроблені безпосередньо на об'єкті або в офісі. Якщо прилад ремонту не підлягає – пропонується його перевстановлення або заміна.

Що означає поняття технічне обслуговування домофонів Львів і ремонт

Сервісне обслуговування, вироблене у домофон сервіс Львів, сприяє збільшенню терміну дієздатності як кожного вузла, так і системи в цілому. Під час профілактики коригується налаштування системи для попередження раптових збоїв, а також провадяться інші види робіт, рекомендовані для конкретної моделі, згідно визначеної для них періодичності. До даної категорії відносяться:

домофон сервіс Львів

 • Своєчасні планові огляди системи, очищення від забруднень.
 • Перевірка на справність режимів роботи.
 • Регулювання доводчика і електромагнітного замку.
 • Діагностика ПО, при необхідності – оновлення та налаштування.
 • Повірка та усунення проблем в пристроях для переговорів.
 • Вимірювання опору ізоляції кабельно-провідникової сполучної системи.
 • Перевірка і заміна кріплень і деталей, які вийшли з ладу.
 • Тестування електроніки.

Ремонт домофонів Львів. Лагодження приладів може проводитися терміново, у поточному порядку та плановому. Термінове здійснюється в стислі терміни, коли обладнання різко дало збій або було навмисно зламано і йому необхідно терміново повернути працездатність. Для поточного і планового ремонту домофон сервіс Львів завчасно передбачаються графіки, а їх метою є усунення несуттєвих несправностей, які мало відбиваються на роботі системи.

обслуговування домофонів Львів

Щоб усунути несправності приладів і відновити їх роботу, на об'єкт виїжджає аварійно-диспетчерська служба домофон сервіс Львів, яка, залежно від ситуації, здійснює наступні дії:

 • Заміна панелей.
 • Усунення проблем приймально-передавальних елементів.
 • Заміна або відновлення кабельно-дротової мережі.
 • Усунення збоїв в програмному забезпеченні, відновлення налаштувань.
 • Лагодження інших несправностей, які були викликані некоректним використанням приладу або діями третіх осіб.

Модернізація. Як і будь-яка техніка, моделі домофонів швидко застарівають, і з кожним роком для них стає все складніше підібрати запасні деталі. Тому важливим завданням є періодична модернізація техніки. Так на зміну аудіо прийшли відеодомофони, які також можуть бути частиною системи розумний будинок Львів, взаємодіяти з пультами тривоги і пожежної сигналізації.

Отримавши скаргу від замовника на ключ або доводчик двері поганої якості, застарілого виду трубку для спілкування, співробітники центру домофон сервіс Львів модернізують домофонну систему за бажанням. Можна стару панель для виклику замінити на нову з РК індикатором, який буде показувати номер набраної квартири. Популярною стала і заміна електронних ключів безконтактними або пластиковими магнітними картками, а також старих доводчиків більш сучасними моделями. Зменшення ціни на відеообладнання спричинило за собою бажання звичайні домофони замінювати видеоприборами, які передають картинку з камери відеоспостереження Львів, розташованої біля вхідних дверей. При цьому раніше прокладена сполучна мережу, якщо немає пошкоджень, може використовуватися і після модернізації, тому оновлення обійдеться значно дешевше установки нової системи.

Як виявити поламку в домофоні і що можна полагодити самостійно

З метою економії коштів, деякі замовники відмовляються від планової перевірки домофонів, а в разі їх поламки намагаються справити ремонт домофонів Львів власними силами. Подібна економія часто призводить до ще більших витрат, тому найкращим варіантом є укладення договору з домофон сервіс Львів, працівники якої здійснювали монтаж і надалі будуть кваліфіковано проводити обслуговування домофонів Львів.

ремонт домофонів Львів

Вирішивши виконати ремонт приладу власними силами, необхідно оглянути викличну панель, яка більше інших механізмів піддається впливу зовні. Також варто перевірити проводку, так як монтаж домофонів передбачає прокладку проводів і найпростіше пошкодити пристрій, перерізавши кабель. Якщо все в нормі, тоді оглядають замок, блоки керування та живлення. І якщо зламаний елемент знайдено, необхідно відразу оглянути тільки його, а насамкінець і систему безпеки повністю.

У деяких випадках, ремонт домофонів Львів є можливість зробити самостійно, скориставшись підручними інструментами. Якщо прилад був встановлений правильно, це полегшить доступ до проведення робіт.

Оглядаючи викличну панель і помітивши несправність підсвічування, а при натисканні кнопок відсутність звукового сигналу, необхідно звернути увагу на запобіжники і блок живлення. Якщо вони неробочі – деталі необхідно замінити. При пошкодженні проводів слід використовувати тестер для дзвінків і обчислення поламки – обрив або замикання. Вийшла з ладу трубка – чутність стала набагато гірше, кнопку відкриття потрібно натискати повторно – необхідно розібрати корпус. Спочатку необхідно перевірити напругу, яка подається до пристрою, а потім звернути увагу на найпоширеніші поломки:

 • Несправність мікроперемикача. Вона проявляється в необхідності багаторазового натискання на кнопку відкривання замка при знятій трубці. Ремонту він не підлягає, але можлива заміна на новий мікроперемикач. При своєчасному обслуговуванню домофонів Львів дана проблема практично не виникає.
 • Западіння язичка в корпусі. При знятті трубки, пристрій для переговорів продовжує телефонувати із-за неспрацювавшого датчика. Така поламка усувається подпайкою кріплення язичка.

Наступна причина поганої роботи домофону може полягати в несправності комутатора. Цей елемент досить складний і не кожен зможе в ньому розібратися, тому краще звернутися за допомогою у домофон сервіс Львів, як і з приводу встановлення приладу. Адже у зв'язку із зміною полярності або невеликого замикання з ладу може вийти певний елемент або повністю вся система.