Що з себе являє система розумний будинок Львів

Система розумний будинок Львів убезпечить житло і зробить його комфортним, знизить витрачання електроенергії, води, газу та зменшить щомісячні витрати на їх оплату. Розумний будинок Львів - це створена професіоналами реальність, управляти якою можна за допомогою сенсорної панелі, телефону, ноутбуку, ПК.

розумний дім Львів

Система розумний будинок Львів для багатьох сьогодні ще здається чимось з області фантастики, хоча потихеньку такі моделі впроваджуються в наше життя. Тут немає нічого надприродного, просто за все в будівлі відповідають комп'ютери, яким задана вся необхідна інформація згідно звичкам власників. Інтелектуальний будинок комфортний, функціональний, енергоеффективний. Коли сім'я лягає спати, система сама здатна відключити світло, розетки, які не потрібні на даному етапі. Системи контролю клімату і підлоги з підігрівом будуть переведені в економний режим, надійно закриються всі вхідні двері і будинок переведеться в режим охорони. До моменту пробудження, для користувачів буде підігріте приміщення в холодну пору року і зварена кава. Хочете прокидатися під улюблену музику - така функція також можлива, треба тільки її запрограмувати.

Розумний будинок Львів стане для вашої сім'ї відмінним охоронцем. Ваші діти в ньому завжди будуть в безпеці, так як кожні двері і кожне вікно знаходяться під спостереженням. При приході гостей ви отримаєте повідомлення. А якщо в цей момент нікого не буде вдома – на ваш телефон надійде дзвінок з можливістю поспілкуватися з тими, хто прийшли. У такому будинку завжди дуже затишно, адже натисканням кнопок можна змінити температуру, включити або вимкнути світло, відкрити або закрити фіранки. А ще він може привітати господарів, повідомити, що кава готова ванна повна води.

Розумний будинок Львів – це створена професіоналами реальність, управляти якою можна за допомогою сенсорної панелі, телефону, ноутбуку, ПК. На екрані відображаються підключені до системи пристрою, і при одному дотику до нього долучаться задані функції. Управління можна оформити так, що одна кнопка буде закривати двері, вимикати музику, світло, і підписати сценарій «сон». Таким чином, можна створити нескінченну кількість сценаріїв.

У скільки може обійтися обладнання розумного будинку

система розумний дім

Щоб почути відповідь на питання про вартість облаштування інтелектуальної будівлі, необхідно розуміти, яким вона буде, з яких матеріалів побудована, яким передбачається її оснащення. Приблизну підсумкову суму можна визначити тільки після обговорення бажаних функцій, складання ТЗ, проектування та підбору обладнання. Система розумний будинок Львів – не просто незвичайна іграшка, а в першу чергу функціональна система, що сприяє раціональному витрачанню ресурсів енергетики та контролює стан систем життєзабезпечення.

Останнім часом рішення для інтелектуальні будинки все більш багатофункціональні. До того ж вони дешевшають. На сьогоднішній день вартість такої системи обійдеться нижче майже в два рази, ніж кілька років тому. А з використанням бездротових технологій, які не потребують прокладання комунікацій, ціна розумного будинку буде ще нижче. На тлі витрат на покупку будинку або квартири, а також капітального ремонту, вартість облаштування розумного будинку здасться мізерною. А особливо якщо до цього долучити всі вигоди від системи безпеки Львів.

Плюси і мінуси розумного будинку

Система розумний будинок Львів має велику кількість плюсів. Вона робить будинок безпечним, надійним, затишним, комфортним, завдяки наявності наступних підсистем:

 • Безпеки (може бути охоронної, протипожежної, контролювати протікання).
 • Економії (враховує різні види датчиків).
 • Комфорту (управляє різними елементами, спрямованими на комфортне проживання).
 • Розважальної (все, що необхідно для приємного проведення часу).

ціна розумного дому

При цьому така система має і свої мінуси, яких також чимало:

 • Незважаючи на те, що інтелектуальні будинки стали дешевшими, вони як і раніше для більшості недоступні. Прості набори включають камери і прилади, що реагують на рух, дим, протікання та їх встановлення обійдеться дешевше. Але якщо ставити якісну систему, то доведеться добряче розщедритися.
 • У нас поки ще не багато компаній, співробітники яких здатні зібрати все професійно, і не все обладнання сумісно між собою.
 • Будь-яка техніка рано чи пізно піддається поламці, те ж відноситься і до розумного будинку. Тому в обов'язковому порядку необхідно вимагати від виробника і установника додаткову гарантію.
 • Дана технологія більше спрямована на заміські будинки з автономним опаленням, водопроводом і складністю із забезпеченням безпеки. У міській квартирі вона більше схожа на дорогу іграшку.
 • Обладнання не можна застрахувати від перебоїв з інтернетом і електрикою, система чутливо реагує на перепади тиску.
 • Технології швидко змінюються і застаріла система стає неактуальною, так як більше не здатна конкурувати з нововведеннями.

Функції, якими наділена система розумний будинок Львів

розумний дім Львів

Система розумний будинок Львів не дарма отримала таку назву. При її використанні на відстані можна управляти:

 • Безпекою. Система здатна запобігти аварії в будинку і несанкціонованому проникненню на територію сторонніх. Для цього датчики відкриття приєднуються до вікон і вхідних дверей, а всередині приміщень здійснюється монтаж відеокамер та датчиків, що реагують на рух. Додатково вимагають встановлення приладів, що контролюють витік води і газу, які при необхідності перекривають клапани захисту.
 • Відеоспостереженням. За допомогою камер можна контролювати, що відбувається в житлі, навіть перебуваючи в іншій державі. Крім охорони будинку Львів, з їх допомогою можна спостерігати за дітьми та обслуговуючим персоналом, дізнатися, як доглядальниця доглядає за хворим членом сім'ї або няня звертається з малюком. Підключивши камеру до домофону, можна побачити, хто до вас прийшов, навіть не будучи вдома, і впустити людину всередину, при необхідності.
 • Освітленням. На етапі розробки будівлі світ проектується під різні ситуації. Це досить складне рішення, іноді доводиться розміщувати відразу кілька груп світла, кожна з яких управляється окремим вимикачем. Система розумний будинок Львів спрощує завдання, завдяки тим же сценаріям, серед яких можна вибрати найбільш підходящий по настрою: «ранок», «уроки», «кінотеатр», «романтика» та інші. Можливості розумного будинку сприяють втіленню ідей користувача. Можна також встановити ландшафтне освітлення, підсвітити доріжки, дерева або клумби і створити атмосферу казки на прибудинковій території.
 • Мікрокліматом. Така функція буде підтримувати в приміщенні комфортну вологість і температуру. При необхідності буде включатися провітрювання, а на ніч охолоджуватися спальні для здорового і комфортного сну. Вранці включиться підігрів підлоги у ванній і вибраних вами кімнатах. Коли будівля залишається порожньою, розумний будинок Львів буде економити ресурси до вашого повернення.
 • Системою мультирум. З її допомогою можна слухати музику, не встановлюючи додаткові аудіосистеми. Також дана функція дозволяє отримувати попередження або повідомлення про події, наприклад, якщо хтось прийшов або приїхав і відкрилися ворота у двір або в гараж.
 • Доглядом за садом. Якщо необхідно вчасно полити рослини, щоб не дати їм засохнути, система розумний будинок Львів замість вас справить зволоження землі за вказаним розкладом.

Чому облаштування розумного будинку вважається вигідним

система розумний дім

Система розумний будинок Львів не просто убезпечить житло і зробити його комфортним. У той же час вона допоможе знизити витрачання електроенергії, води, газу і, відповідно, зменшити щомісячні витрати на їх оплату до 30%. Таку вигоду від застосування сучасних технологій найшвидше можна помітити і оцінити в будинках, де за них сплачується за лічильниками. При цьому на комфорті людей це не відображається. Як тільки всі члени сім'ї йдуть з дому, автоматична система переводить прилади в економний режим, щоб не обігрівати порожні кімнати. До повернення мешканців температура в них починає підніматися. Влітку подібним чином економиться на кондиціонері і круглий рік – на споживанні електрики. Необхідні команди при цьому задаються з мобільного або планшета на будь-якому віддаленні від будинку. Як варіант, можна запрограмувати необхідні сценарії на кожен день і на зручний час.

Перед звичайними системами безпеки розумного будинку є свої переваги. Тут можна продумати і записати сценарії обробки різних неприємних ситуацій. Власник може не тільки спостерігати за ситуацією в будинку, але і відповідати відвідувачам дистанційно. Якщо хтось лізе через паркан або намагається відкрити вікно, двері, система розумний будинок Львів сповістить власника власності, і він зможе не лише побачити, що відбувається на території, але і відреагувати згідно обстановці, включивши сирену, записаний голос господарів або гавкіт собаки.

ціна розумного дому

Якщо спрацює протипожежна сигналізація для будинку, перш ніж викликати пожежників, можна подивитися на ситуацію самому і включити автоматичне гасіння, якщо воно передбачено програмою інтелектуального будинку. При затопленні, ледве відчувши вологу, система перекриє доступ води автоматично і врятує не тільки власників, але і сусідів, які проживають знизу, якщо вона розташована в квартирі. Така ж ситуація і з витоком газу – користь від системи очевидна не тільки для господарів, але і для оточуючих.

Іноді в будинку або квартирі є необхідність залишити чужих людей – няню, куховарку, робітників. Якщо після попередження, що в деякі кімнати вхід заборонений, ви отримуєте повідомлення про відкриття в них двері, також можна подивитися на ситуацію і зробити голосове попередження. Це може стосуватися і друзів, яких приводять у розумний будинок Львів діти у вашу відсутність. Так ви завжди будете знати, з ким вони спілкуються і на що звернути увагу.